Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
FIlm o Wojtku jest ciągle nagrywany czy już jest w produkcji? Chodzi mi, czy się załapie ten sezon z Barcelony, czy już za późno?
0
@_catalan Barcola bardzo fajny zawodnik. Bym go widział u nas na skrzydło
1
@LukaszFan Ter Stegen po pierwszej kontuzji kolana przestał się rzucać, to teraz strach myśleć co będzie.
4
Bramkarz stoi na bramce, a gole i tak wpadają.
Chyba żona Ter Stegena za bardzo sobie wzięła ten tekst do siebie
4
@SelloutCrowd najlepsze jak któryś trener ostatnio chciał go wymienić na swojego ale Ter Stegen zainterweniował xd
0
@Simusamu10 ale też ile Wojtula daje spokoju przy dośrodkowaniach.
1
Ale cały Twitter/X jest zalany memami o Wojtku i fajkach xD w poprzednich klubach też tak było czy to jednak rozpoznawalność Barcelony robi swoje?
6
Dobra, teraz mi po ludzku szkoda Ter Stegena
8
Yamal to jest cwaniak z osiedla patusów, on lubi takie dymy dookoła siebie i bycie w centrum.
1
@KamQiX w Juve kilka też miał, z Valencia w LM np
0
@Rewolucja123 w LM jego ostatni dobry mecz to właśnie ten Bayern czyli 10lat temu XD a i tak dostał 3 i zrobił słynny wykrok
1
@ViscaelBarca2007 warto dodać że to sam Ter Stegen nie chciał tej konkurencji, dodatkowo ma jakieś dziwne relacje z tym trenerem bramkarzy. Już kilku trenerów (chyba nawet Flick) chciało go wymieniać i Ter Stegen musiał interweniować. Ten sam trener wolał by grał Pena, a nie Wojtek
0
@Rewolucja123 w angielskiej ich tak samo pchają
2
ale Pedri w tym roku wyrósł na lidera. Nwm czy to brak kontuzji, czy to Euro, ale chłop wczoraj, sam robił za 3 i trzymał cały środek pola. Pamiętam jak w zeszłych sezonach często nie dojeżdżał na te najważniejsze mecze, a teraz chyba każdy ważny mecz to jest TOP Pedri.
0
@clyde przy tej kartce co typ dostał żółta za faul na Inigo to na bank Xavi by czerwo wyłapał
0
@Niedzwiad i nawet oni beke cisną
1
Luisito tutaj wiedział xD
7
Koundé: "Szczesny had a great game. We're very happy. It's very important to have a goalkeeper who saves and make the game easier."
Tam każdy w szatni widzi co to za osoba. Nie przypominam sobie takich słów o Ter Stegenie. Samo to, że Messi go nie lubił to już znak, że coś z niemcem jest nie tak
1
@qchulainn sędziowie już zadbają by Liverpool przeszedł dalej
1
@Values w 2015 xD 10 lat temu
12
Idealnie
0
@partymaker jakby się De Jong wywrócił to pewnie by gwizdnęli, a chłop tylko łapy szeroko
11
Raphinha: "Tak się składa, że mam Wojciecha Szczęsnego w drużynie Fantasy."
Nawet zawodnicy wiedzą co to za jakość
4
@Derean ten pierwszy strzał to chłop by odpuścił krótki słupek i dostał po krótkim. Za dużo już tego w życiu widziałem.
0
@Pedri16Future ostatnio to dwumecz z Bayernem 2015.
21
czyli jednak można mieć bramkarz co robi ci mecz w pucharowej LM
6
Wojtula człowieku
0
Wojtula to mecz na miarę Kurtula w ostatnich sezonach LM
2
Wojtuś wytrzymaj jeszcze
0
De Jong złaź gościu już