0

FIlm o Wojtku jest ciągle nagrywany czy już jest w produkcji? Chodzi mi, czy się załapie ten sezon z Barcelony, czy już za późno?

0

@_catalan Barcola bardzo fajny zawodnik. Bym go widział u nas na skrzydło

1

@LukaszFan Ter Stegen po pierwszej kontuzji kolana przestał się rzucać, to teraz strach myśleć co będzie.

4

Bramkarz stoi na bramce, a gole i tak wpadają.

Chyba żona Ter Stegena za bardzo sobie wzięła ten tekst do siebie

4

@SelloutCrowd najlepsze jak któryś trener ostatnio chciał go wymienić na swojego ale Ter Stegen zainterweniował xd

0

@Simusamu10 ale też ile Wojtula daje spokoju przy dośrodkowaniach.

1

Ale cały Twitter/X jest zalany memami o Wojtku i fajkach xD w poprzednich klubach też tak było czy to jednak rozpoznawalność Barcelony robi swoje?

6

Dobra, teraz mi po ludzku szkoda Ter Stegena

8

Yamal to jest cwaniak z osiedla patusów, on lubi takie dymy dookoła siebie i bycie w centrum.

1

@KamQiX w Juve kilka też miał, z Valencia w LM np

0

@Rewolucja123 w LM jego ostatni dobry mecz to właśnie ten Bayern czyli 10lat temu XD a i tak dostał 3 i zrobił słynny wykrok

1

@ViscaelBarca2007 warto dodać że to sam Ter Stegen nie chciał tej konkurencji, dodatkowo ma jakieś dziwne relacje z tym trenerem bramkarzy. Już kilku trenerów (chyba nawet Flick) chciało go wymieniać i Ter Stegen musiał interweniować. Ten sam trener wolał by grał Pena, a nie Wojtek

0

@Rewolucja123 w angielskiej ich tak samo pchają

2

ale Pedri w tym roku wyrósł na lidera. Nwm czy to brak kontuzji, czy to Euro, ale chłop wczoraj, sam robił za 3 i trzymał cały środek pola. Pamiętam jak w zeszłych sezonach często nie dojeżdżał na te najważniejsze mecze, a teraz chyba każdy ważny mecz to jest TOP Pedri.

0

@clyde przy tej kartce co typ dostał żółta za faul na Inigo to na bank Xavi by czerwo wyłapał

0

@Niedzwiad i nawet oni beke cisną

1



Luisito tutaj wiedział xD

7

Koundé: "Szczesny had a great game. We're very happy. It's very important to have a goalkeeper who saves and make the game easier."

Tam każdy w szatni widzi co to za osoba. Nie przypominam sobie takich słów o Ter Stegenie. Samo to, że Messi go nie lubił to już znak, że coś z niemcem jest nie tak

1

@qchulainn sędziowie już zadbają by Liverpool przeszedł dalej

1

@Values w 2015 xD 10 lat temu

12



Idealnie

0

@partymaker jakby się De Jong wywrócił to pewnie by gwizdnęli, a chłop tylko łapy szeroko

11

Raphinha: "Tak się składa, że mam Wojciecha Szczęsnego w drużynie Fantasy."

Nawet zawodnicy wiedzą co to za jakość

4

@Derean ten pierwszy strzał to chłop by odpuścił krótki słupek i dostał po krótkim. Za dużo już tego w życiu widziałem.

0

@Pedri16Future ostatnio to dwumecz z Bayernem 2015.

21

czyli jednak można mieć bramkarz co robi ci mecz w pucharowej LM

6

Wojtula człowieku

0

Wojtula to mecz na miarę Kurtula w ostatnich sezonach LM

2

Wojtuś wytrzymaj jeszcze

0

De Jong złaź gościu już

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?