0

lepszy Ćwiąkała niż Kręcidło. Ciekawe w której minucie pierwszy raz wspomni wczorajszy Real

0

oby nie Kręcidło

0

@Roobo dla mnie osobiście ta trójka to jest za ofnsywanie, bo tam w środku to Pedri będzie musiał robić za dwóch w obronie, imho z Olmo i Pedrim na boisko jednak lepiej mieć Casado. No chyba, że coś Frenkiemu przeskoczy i serio zacznie wracać i nie będzie sie bał wsadzić nogi.

1

@July_6_BcN zatrzymał Anglie

1

Tomaszewski grzmi!

Jan Tomaszewski dla Super Expressu:

"Ter Stegen musi wrócić do bramki i Wojtek będzie rezerwowym.

Dojdzie do tego, że niedługo wróci do reprezentacji, a przecież został już pożegnany. W głowie się to nie mieści. Wojtek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza.

Nie chodzi o pieniądze, bo jeśli miałby zostać w Barcelonie za te marne grosze, które mają juniorzy, to nie wiem, czy to jest ambicjonalny cel. W Arabii Saudyjskiej dostałby 15 razy więcej!"

1

@Katalonik97 Atletico to wyszło na ten mecz jak zawsze w LM na Real. Czyli nie stracic albo stracić jak najmniej. Przecież oni nawet nie chcieli gonić tego wyniku XD dziwnie to wygląda patrząc jak potrafili ze sobą grać w PK czy superpucharze

0

Typowy real w playoffach. Bramki im się praktycznie nie da strzelić. Nieważne czy okazji tysiąc, czy jedna. Brak pomysłu na grę i liczenie tylko na indywidualności, o dziwo, zawsze się ktoś znajdzie od oczywistych jak Vini czy Rodrygo po jakiegoś Joselu czy innego Diaza.

0

@malicinho nam 4 jakoś władowali xD

0

Arsenal to się właśnie wystrzelał na całe playoffy

9

ale Molina dał zmiane

2

Endrick na 3 w 92 i tyle będzie

3

nie no ewidentnie czysto, takich fauli białym się nie gwiżdże, nawet Ćwiąkała coś ucichł

4

jeszcze Ćwiąkała po bramce Atleti co ucichł to teraz znowu wrócił do szczytowania

2

Barcelona za Pepa to Xavi, Busi, Iniesta, Messi musieli zagrać swoje najlepsze mecze, a w takim Realu to zawsze jakiś placuch z pizdy im zagra jeden mecz

1

xDDDDDDDDDDDD i taki placuch nagle fleszbeki z tego Joselu

0

@Roobo słynne znanie się na zarządzaniu. Czyli zwolnienia na najniższym szczeblu by pokazać na słupkach że nie ma takich strat

0

@draxidox co on gada wgl xd sam w to nie wierzy chyba

2

@LOPEZ16 De Niro ale to bardziej za to jakim jest(był) aktorem niż osoba.

1

@gumaz wtedy był małym dzieckiem, teraz jest już dzieckiem

0

@SnieguPlock podobno w grudniu dopiero będzie xd

0

@Criss18Barca były filmiki z treningów gdzie nie pił, gdy była przerwa na nawodnienie i wszyscy zawodnicy szli po bidony, więc chyba dość sumiennie podchodzi

1

@Radko1976 gościu Ter Stegen to obok Szczęsnego nawet nie stał xd typek w swoim prime(każdy tu wspomina 2022/23) nawet nie był jedynką w kadrze bo Flick wolał Neuera bez nogi. Ter Stegen za ten sezon nawet nie wygrał nagrody bramkarza roku. To świadczy tylko o tym że tylko barceloniarze (chociaż i to się zmienia) uważają go za topke.

0

@escarabajo Cubarsi to akurat pokoleniowy talent to nie zdziwiłbym się jakby się załapał, tym bardziej przypominając sobie jakie problemy na SO miała Barcelona. Przecież tam musiał grać defensywny pomocnik Masche, Pique też miał często jakieś odcinki i dobre sezony przeplatał słabymi. Po odejściu Masche to już wgl był grzyms(nie licząc jednego sezonu z top Umtitim). Do reszty się zgadzam

0

za Marqueza to nie oni się nie tłukli w barażach? co tam się stało się? to wygląda jak typowa droga drużyny z 1 ligi, która ostatecznie nie zrobiła awnasu do Ekstraklasy i po sezonie spada do 2 xD

0

@Blue9 Wojtek jak ma podać to poda, jak wywalić lagę to wali lage. Ter Stegen zawsze chciał coś zrobić z przytupem i dość często odwalał maniane

0

@Mitch_Atleta ćwiąkała jest tak nijaki jak woda

2

Wojtula co meczycho dzisiaj zagrał

1

Araujo się znowu wysypał?

0

ale Olmo to jest topeczka techniczna, chłop na metrze 4 sobie ustawi

0

kto bramki nie strzelił? Tylko Fati?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?