0

5

@pt9 no a barceloniarze wcale nie pompowali Niemca przez 10 lat XD coś było na rzeczy że każdy trener w kadrze wolał Neuera bez nogi niż ter Stegena z mitycznego 2022/23

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Criss18Barca różnica jest taka za Kurtula w ostatnich kilku sezonach to Messi na bramce. Ter Stegen to pachoł

0

Milan nie ma w planach zatrzymać Felixa xd. Kibice Milanu w szoku bo mówiło się że Felix gra dwa dobre mecze i potem znika, dla nich zagrał tylko jeden dobry

1

@ViscaelBarca2007 on chyba mówił, że w klubie jako trener widzi siebie jako max 2-3 lata

co do wieku to też mówił, że przed 70 chce być na emeryturze

2

Oby Pedri wrócił zdrowy z kadry. On dla nas jest kimś jak Rodri w City

2

Ale w końcu mental jest top w tym zespole. Przez ostatnie kilka lat to zawsze głowa w dół i już niech sędzia to kończy

1

@partymaker z Olmo niestety wygląda że jest podobnie xd

8

Czesław Michniewicz:

,,2:0 to bardzo niebezpieczny wynik"


1

El tiburon co wymierzył

1

Ja pierodle ale fart xd

4

Olmo też więcej daje z ławki niż w pierwszym.

0

To Ferran chyba był tym ziomkiem Peni co na Szczęsnego walił

0

Yamal musi poprawić wykończenie

0

Ja pierodle 3 mecz i 3 raz oni se idą na dwa podania prawym skrzydłem z dośrodkowaniem po ziemi do Sorltoha

0

Jak oni to uznali

0

Dobra pewnie bramki nie będzie ale oni wszystko strzelają nam tak samo

2

Xavi to miał jakieś specjalne taktyki na Atletico czy jak

0

Wchodzi nasz kat

1

@norbi77 to ironia

1

Dziwne że Lewy po tej akcji nie dał zjeby Pedriemu ze dostał piłkę 5cm za bardzo na lewo

1

To Barcelona wygląda na drużynę co grała dwa mecze w tydzień w tym jedną dogrywkę. Kiepsko to wygląda

6

Lewy nie ma prawa wyjść na drugą połowę. Nie po tym co gra ostatnio i co gra teraz

1

Puściłem sobie wywiad Krecidlo ze Szczęsnym. Krecidlo totalnie brzmi jak wygenerowany przez AI

7

Ale się “kibice” Legi zesrali na twiterze bo sobie kibic Chelsea chce na mecz do Warszawy pojechać

0

@Waller Ewnetulanie jak jesteś socio albo w penyi to składasz wniosek by ci dali na mecz wyjazdowy

0

Ta na bank tak było

2

@Zoker jedyna szansa, że z okazji świąt czy coś wrzuca kod xd

0

@Darox teraz mają socio, chyba na 72h i potem normalni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?