Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca ok
5
@pt9 no a barceloniarze wcale nie pompowali Niemca przez 10 lat XD coś było na rzeczy że każdy trener w kadrze wolał Neuera bez nogi niż ter Stegena z mitycznego 2022/23
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Criss18Barca różnica jest taka za Kurtula w ostatnich kilku sezonach to Messi na bramce. Ter Stegen to pachoł
0
Milan nie ma w planach zatrzymać Felixa xd. Kibice Milanu w szoku bo mówiło się że Felix gra dwa dobre mecze i potem znika, dla nich zagrał tylko jeden dobry
1
@ViscaelBarca2007 on chyba mówił, że w klubie jako trener widzi siebie jako max 2-3 lata
co do wieku to też mówił, że przed 70 chce być na emeryturze
2
Oby Pedri wrócił zdrowy z kadry. On dla nas jest kimś jak Rodri w City
2
Ale w końcu mental jest top w tym zespole. Przez ostatnie kilka lat to zawsze głowa w dół i już niech sędzia to kończy
1
@partymaker z Olmo niestety wygląda że jest podobnie xd
8
Czesław Michniewicz:
,,2:0 to bardzo niebezpieczny wynik"
1
El tiburon co wymierzył
1
Ja pierodle ale fart xd
4
Olmo też więcej daje z ławki niż w pierwszym.
0
To Ferran chyba był tym ziomkiem Peni co na Szczęsnego walił
0
Yamal musi poprawić wykończenie
0
Ja pierodle 3 mecz i 3 raz oni se idą na dwa podania prawym skrzydłem z dośrodkowaniem po ziemi do Sorltoha
0
Jak oni to uznali
0
Dobra pewnie bramki nie będzie ale oni wszystko strzelają nam tak samo
2
Xavi to miał jakieś specjalne taktyki na Atletico czy jak
0
Wchodzi nasz kat
1
@norbi77 to ironia
1
Dziwne że Lewy po tej akcji nie dał zjeby Pedriemu ze dostał piłkę 5cm za bardzo na lewo
1
To Barcelona wygląda na drużynę co grała dwa mecze w tydzień w tym jedną dogrywkę. Kiepsko to wygląda
6
Lewy nie ma prawa wyjść na drugą połowę. Nie po tym co gra ostatnio i co gra teraz
1
Puściłem sobie wywiad Krecidlo ze Szczęsnym. Krecidlo totalnie brzmi jak wygenerowany przez AI
7
Ale się “kibice” Legi zesrali na twiterze bo sobie kibic Chelsea chce na mecz do Warszawy pojechać
0
@Waller Ewnetulanie jak jesteś socio albo w penyi to składasz wniosek by ci dali na mecz wyjazdowy
0
Ta na bank tak było
2
@Zoker jedyna szansa, że z okazji świąt czy coś wrzuca kod xd
0
@Darox teraz mają socio, chyba na 72h i potem normalni