0

@626 mega daje to młodym Viniciusem co też w bramkę nie mógł trafić. No stopy ułożonej jak Messi to nie ma i już takiej mieć nie będzie ale trzeba liczyć że będzie nad tym pracował i uda się to poprawić

1

@macio_944 Zobaczymy dale ale dało trochę vibe espanyolu gdzie pierwsza połowa fajna, druga niby spuszczenie, a potem przyszły dwa miesiące gubienia punktów

0

Ding dong se pograł miesiąc pod nowy Kontrakt

2

Ale Flick ich opierdoli w szatni

1

Messi by takim zjebe dał i by się skończyło takie granie

7

Kurwa dlaczego oni sobie nie podają

0

@Filipem Gavi na fałszywe skrzydło

0

Araujo typie odgrywaj do najbliższego, a nie się bawisz

0

Ale jest pizda od drugiej. Zdejmuj Rapha i Ferrana i dawaj Gaviego z Lewym. No i może Martin za Balde

1

Ferran też niby bramka strzelona ale tak tragedia

4

@baster82 raczej zmiana pod Sorlotha

0

@Roobo Garcia to się właśnie połamał

1

Raphinia chłopie złaź

0

Yamal no tak ułożonej stopy jak Messi to nie ma

0

Ale to daje vibe grania przy 1:0 za Xaviego XD

2

Raphinia dzisiaj tragedia. Wygląda jak Rapha z pierwszego sezonu za Xaviego gdy grał na LS

0

Dziwny mecz. Niby się mało dzieje ale powinno być 3:0, Atleti niby nic nie gra, a jednak mecz ciągle otwarty

0

Ale Yamal totalnie nie ma stopy ułożonej XD to taki vibe Dembele daje przy tych strzałach

0

Typ se wjeżdża w Achillesa prosta noga xd

0

@cules100pro Perez to jest tam kimś takim jak Kaczyński w Pisie. Jak odejdzie to się tam zacznie ostra sieczka i wygrzebywanie trupów.

1

@krystus48 Musso tam broni w pucharze

0

Ferran pewnie rzeczywiście wyjdzie na 9 bo takie były plotki + w PK wychodził jako titular. Ale imho Gavi na ofensywnym pomocniku nie przejdzie, naturalne zastępstwo Olmo to jednak Fermin, który w ostatnim czasie wygląda coraz lepiej

14

Niesamowite że można grać tak chujowo cały sezon i w kwietniu ciągle być w walce o 3 trofea. Praktycznie finał krajowego pucharu, półfinał LM (nie wierzę w Arsenal) i dość blisko lidera ligi

1

dlaczego ten Merino tam na 9 gra xD co ten Arsenal ma wgl za ekipke, na nic już nie liczę w ich meczu z białymi

0

wyjazdówki czarne meczowe (player edition) to kiedy ostatnio były na stronie? Bo tego nawet nie ma jako wykupiony, po prostu od jakiegoś czasu nie widzę. Czarne stadionowe to chociaż są (znaczy nie ma rozmiarów, ale widać na stronie)

1

@Eto'o9 R10 on często też chciał bronić mocne piłki jak Neuer czyli jedną ręką. Tylko mu często te strzały przełamywały rękę i wpadał taki farfocel

0

Muniak jest redaktorem na realmadrid czy to odklejeniec z Twittera?

0

El aviso de Limak al Barça sobre las obras del Camp Nou que hizo temblar a Laporta: aluminosis en primera y segunda grada. En total, se habló de hasta 127 patologías. "En 10 años hay que derribar"


Limak podobno mówił że albo robimy nowe podstawy pod camp nou albo się ten stadion zawali za 10 lat. XDDDDD co oni tam wyprawiają

1

@lucas/catalan https://perfumehub.pl/ polecam to do szukania tanich perfum, to porównywarka legitnych sklepów

0

@lucas/catalan no to jest red flagowy zapach xD głównie chodzi o to, że jest bardzo popularny. Prosty, ładny z potężna reklamą. Zawsze się takie coś trafi. Kiedyś było to klasyczny acqua di gio

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?