Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kozinho. Z taką konkurencją jednak by wygrał
1
@BorzyKrzys Vanessa bardziej pasowała imho. Nawet sama mówiła, że przegrała casting do roli, o której każdy mówił, że dla niej jest idealna
0
@Matheu12 Bossk wiadomo że byłby lepszy niż Mentzen ale najlepiej pasowałby Sikorski. Stanowski mówił, że nie ma tutaj kandydata od którego czujesz, że to osobowość, że to osoba z charyzmą. Kimś takim jest Sikorski ale no, on pewnie nie szedłby na wszytko od Tuska więc trzeba było dać pachoła
1
Jutrzejsze obrazki przed Bernabeu
7
Jak to była najlepsza forma to strach myśleć jak by było w słabszej
0
@LambiPL niby tak ale jego najlepszy mecz to niby ten z Bayernem gdzie i tak wpuścił 3 xd tam w sumie wyjął ten strzał Lewego, to trzeba przyznać i może ta główka
0
@4drian0 widać że to mocno zadufany w sobie szwab
1
Możesz wziąć lekcje od Wojtka
0
Nie no ten gość ma coś z głową
0
O 16:15 w Maju na Montjuic xd niesamowite
0
@cymanski15 ale chyba poniżej 4 się nie wlicza w pk tylko na lige
2
No ale ta interwencja w pierwszej była kluczowa. Pena by pewnie wpuścił i by było walnie głową w mur
1
Szczęsny MOTMxddd
0
Ansu na 9? XD
2
Dlaczego on mu tego po ziemi nie grał
0
Nic się nie dzieje z Araujo. Za Xaviego wyglądał lepiej bo tam było dość sporo bronienia się głęboko. Teraz jak gramy obroną na lini środkowej i taki Araujo przyjmuje piłkę na 3 razy, a jego długie podania to jest 90% piłek e aut. Chłop jest 6 lat czy ile i nie zrobił żadnego progresu jeśli chodzi o grę piłka.
1
Rozegranie przez Araujo chyba przeważyło XD
0
Co on tam za symulke walnął
0
Tam nie było spalonego?
0
Ale Araujo ma to rozegranie
0
@Michall99 jeszcze nie, dopiero po rewanżach będą to ustawiać
0
Coraz więcej osób zaczyna to widzieć
0
@Comentateiro konfa zawsze jeszcze przeszacowana, a PiS niedoszacowany
1
@Kazragore on akurat nie przyszedł razem z Flickiem. Przyszedł jeszcze jak Xavi był (teoretycznie był bo zaraz go zwolnili)
2
Onana chyba jednak nie poszedł do szamanów
0
Leo prezydentem. Spoczywaj w pokoju Leo.
1
@mekston Doue jest mocno pompowany ostatnio
0
@Cule1234 oby po nim przyszedł ktoś równie kompetentny co nie zmarnuje tego co Flick zbudował
0
@Coutinho007 jak spoko jak wchodził na ogony i go nie chcieli wykupić xD
4
@Coutinho007 Coutinho przecież był u Flicka