0

@Kozinho. Z taką konkurencją jednak by wygrał

1

@BorzyKrzys Vanessa bardziej pasowała imho. Nawet sama mówiła, że przegrała casting do roli, o której każdy mówił, że dla niej jest idealna

0

@Matheu12 Bossk wiadomo że byłby lepszy niż Mentzen ale najlepiej pasowałby Sikorski. Stanowski mówił, że nie ma tutaj kandydata od którego czujesz, że to osobowość, że to osoba z charyzmą. Kimś takim jest Sikorski ale no, on pewnie nie szedłby na wszytko od Tuska więc trzeba było dać pachoła

1



Jutrzejsze obrazki przed Bernabeu

7



Jak to była najlepsza forma to strach myśleć jak by było w słabszej

0

@LambiPL niby tak ale jego najlepszy mecz to niby ten z Bayernem gdzie i tak wpuścił 3 xd tam w sumie wyjął ten strzał Lewego, to trzeba przyznać i może ta główka

0

@4drian0 widać że to mocno zadufany w sobie szwab

1



Możesz wziąć lekcje od Wojtka

0



Nie no ten gość ma coś z głową

0

O 16:15 w Maju na Montjuic xd niesamowite

0

@cymanski15 ale chyba poniżej 4 się nie wlicza w pk tylko na lige

2

No ale ta interwencja w pierwszej była kluczowa. Pena by pewnie wpuścił i by było walnie głową w mur

1

Szczęsny MOTMxddd

0

Ansu na 9? XD

2

Dlaczego on mu tego po ziemi nie grał

0

Nic się nie dzieje z Araujo. Za Xaviego wyglądał lepiej bo tam było dość sporo bronienia się głęboko. Teraz jak gramy obroną na lini środkowej i taki Araujo przyjmuje piłkę na 3 razy, a jego długie podania to jest 90% piłek e aut. Chłop jest 6 lat czy ile i nie zrobił żadnego progresu jeśli chodzi o grę piłka.

1

Rozegranie przez Araujo chyba przeważyło XD

0

Co on tam za symulke walnął

0

Tam nie było spalonego?

0

Ale Araujo ma to rozegranie

0

@Michall99 jeszcze nie, dopiero po rewanżach będą to ustawiać

0



Coraz więcej osób zaczyna to widzieć

0

@Comentateiro konfa zawsze jeszcze przeszacowana, a PiS niedoszacowany

1

@Kazragore on akurat nie przyszedł razem z Flickiem. Przyszedł jeszcze jak Xavi był (teoretycznie był bo zaraz go zwolnili)

2

Onana chyba jednak nie poszedł do szamanów

0

Leo prezydentem. Spoczywaj w pokoju Leo.

1

@mekston Doue jest mocno pompowany ostatnio

0

@Cule1234 oby po nim przyszedł ktoś równie kompetentny co nie zmarnuje tego co Flick zbudował

0

@Coutinho007 jak spoko jak wchodził na ogony i go nie chcieli wykupić xD

4

@Coutinho007 Coutinho przecież był u Flicka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?