Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Dla Lewego to jest dzisiaj za szybka gra
0
Araujo będzie zjazd do bazy w przerwie xd
0
Fort i Garcia się już rozgrzewają. Chyba Araujo i Balde lotka po przerwie
0
Yamal jak dryblingi nie siedzą to zacznij podawać
2
Gavi bardzo fajnie śmiga
0
Yamal podawaj szybciej
18
Ludzie to był strzał typu jak wyjmiesz to jesteś we wszystkich highlightsach strzałów nie do wyjęcia. Błąd zrobił Araujo
9
18 letni Cubarsi przy Araujo musi grać szefa defensywy XD
0
Ale ten Atony śmiga xd
2
3 sezony będziemy jechać jedną 11 i 3 zmienników
0
@budel17 xD
5
Ćwiąkała wrzuci filmik i będzie 10 minut gadał jak to Real był zespołem lepszym i zdecydowanie zasłużył na 3 punkty
0
dobra trzeba dzisiaj wyciągnąć wina i serio to nam sporo ułatwi
1
@marcin62 Benzema xd
4
Ale chłop zacznie robić podchody w przyszłym sezonie jak zacznie jako dwójka. Płacz i codzienne chodzenie do mediów czy zarządu.
0
@Michael24 dzięki za rzeczowy komentarz
0
Kiedy ostatnio leżały czarne meczowki na sklepie?
0
@tbas nie no jak na ziemi jest 8 milionów ludzi to jak 50
1
@Hosh to chyba chodzi o Trzaskowskiego co 3 miliony przywiózł czy jakoś tak xD
4
@GTBTP no właśnie nwm czy to nie beka z tych podpisów Trzaska XD
1
Czyli Stano zebrał milion podpisów i tylko trollowal z tymi problemami?
0
@Douglas świetna gierka, super gameplay
0
@Tridente2015 na Instagramie mu tak napisali. Nwm czy to ksywka imho bardziej beka
0
Czas na Fattyego
2
@PatrychoO jeżeli będzie to serio na scenariuszu Tarantino to raczej można być spokojnym (np True Romance)
1
@Ignareks przyszedł właśnie mail dla socio, że można się ubiegać o bilet
0
@mekston nie jak szalony po prostu musi poprawić strzał.
0
@Ignareks będziesz miał losowanie dla socios z puli która dostanie Barcelona
1
@MOLESTA w drugiej to też głównie on ciągnął ofensywę jak Rapha i Ferran nie dojeżdżali. Młody musi tylko strzały poprawić
0
@Irmscher10 Robben miał tak lewą stopę ułożona, że tam tylko Messi się mógł z tym równać. Długa droga jeszcze do takiego poziomu dla młodego