2

Balde az brawa bił xD

0

co on przy tym karnym się połamał?

0

olmo się wysypał xD

1

Lewy jajko zniesie xD

2

tutaj już 3:0 powinno być xD

2

ale Lewy wkurwiony pewnie na ławce xD

1

nie jestem fanem Ćwiąkały ale oby nikt w canal+ nie wpadł na pomysł, by od nowego sezonu zastąpić go Kręcidło

0

@Damian11 imho Rolfo najładniejsza

0

@Tuc samemu zawsze taniej niż te zorganizowane

0

@blakkudium Piechota teraz co będzie robił

0

@takisobiektos oni są razem w relacji więc to bez szans

0

@4drian0 gosciu

2

@Lionel_Messi10 co oni drugą Argentynę robią?

0

@escarabajo Romario stary dziad jak Tomaszewski go podpuścił

11

Holandia po dwóch meczach ma 0 punktów. A tak straszyli

4

Pedri o naszej jedynce

Pedri: "I would like Szczęsny to renew his contract. I like him a lot. He's a very funny guy who can't stand pressure. He's a professional, he's given us a lot and has put in some spectacular performances. I'd like him to stay. I'm having fun on and off the pitch with him."

6

Na bank Yamal wali griddy po bramkach w FC

0

@Nicko szczególnie z Argentyną na ms2022

1

Huijsen ma na imie młodziutki czy jak?

3

@regatta52 na CN

9

Ferran dał taką zmianę, że na Ossasune chyba Lewy wyjdzie

1

Jaki Perro xd co on pieprzy

1

@Traba727 Bo karny, a Szczęsny faulował na wolnego

3

Ale ten Szpakowski pierdoli. Chłopie daj sobie już siana i odpuść

3

Jeszcze te spodenki opuścił jebany xd

6

Jeszcze Pedriego brakowało

0

Nico, podobnie jak Raphinia potrzebuje tego miejsca do grania.

3

O widzę że Oyarzabala kupiliśmy

6

Przecież on sam go złapał xd

0

Co oni piłka z Mundialu 2006 grają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?