0

@Comentateiro konfa zawsze jeszcze przeszacowana, a PiS niedoszacowany

1

@Kazragore on akurat nie przyszedł razem z Flickiem. Przyszedł jeszcze jak Xavi był (teoretycznie był bo zaraz go zwolnili)

2

Onana chyba jednak nie poszedł do szamanów

0

Leo prezydentem. Spoczywaj w pokoju Leo.

1

@mekston Doue jest mocno pompowany ostatnio

0

@Cule1234 oby po nim przyszedł ktoś równie kompetentny co nie zmarnuje tego co Flick zbudował

0

@Coutinho007 jak spoko jak wchodził na ogony i go nie chcieli wykupić xD

4

@Coutinho007 Coutinho przecież był u Flicka

0

@Karoks Socios*, będziesz miał wersje online/na appce.

9

@Rewolucja123 przy strzale kvary raczej bez szans, nawet jakby stał przyklejony do słupka

0

Myślałem że nie trafił xd

1

komentator co dał teraz xD

1

Lewandowski przygrywa wszystkie pojedynki fizyczne. Chłop sie czuje jak 23 latek nie

0

Robert wstawaj tam

0

Adeyemi druga zolta powinna byc

0

brawo, pięknie

11

zaraz Kobela tak rozgrzeja, że chłop nic nie wpuści xD

0

szybko trzeba strzelić bo BVB zesrane

1

Fermin ostatnio z ławki wyglądał dobrze, pewnie potrzebuje kilka meczów jako titular, może dzisiaj już zaskoczy

0

@Faro Kurtula w meczu z Roma czy Liverpoolem i nie byłoby takiego wstydu

0

@Paszczak_11 jakaś przeginka z tymi cenami, na ligowy z Celta większe ceny niż na LM z Benfica?

1

@MateuszDoniec no fifka też nie

5

@A4ron jednak Messiego

0

@SeBa32 Pena chyba żartu nie zrozumiał

0

@Destroyer_of_Worlds to był żart Flicka xD

0

@Xxxbarca4ever dlatego napsiałem ewentualny. Akurat jeśli chodzi o Inter to od początku sezonu, mówi się, że z nimi będzie ciężko.

0

"Sommer przy piłce przez 13 (!) sekund. Czeka na błąd piłkarza Bayernu.

Kimmich wpada w pułapkę i podchodzi wyżej do Barelli. To otwiera miejsce w środku pola, dzięki czemu Interowi łatwiej wygrać piłkę w środku.

InzaghiBall. Pressujesz = przegrywasz."

ewentualny mecz z Interem to będą takie męczarnie. Chyba najgorszy możliwy rywal dla nas

2

@ElKamil Snejider chyba tak powiedział xD

0

chyba mu kazali wspomnieć o pesie skoro wiadomo, że gra w fife xD

0

"Kiedy powiedział, że powinniśmy zobaczyć, jak pójdzie mi presezon to prawie straciłem panowanie nad sobą, ale ostatecznie udało mi się opanować."

niesamowity jest ten gość, walić takie bomby przed meczem


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?