Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Comentateiro konfa zawsze jeszcze przeszacowana, a PiS niedoszacowany
1
@Kazragore on akurat nie przyszedł razem z Flickiem. Przyszedł jeszcze jak Xavi był (teoretycznie był bo zaraz go zwolnili)
2
Onana chyba jednak nie poszedł do szamanów
0
Leo prezydentem. Spoczywaj w pokoju Leo.
1
@mekston Doue jest mocno pompowany ostatnio
0
@Cule1234 oby po nim przyszedł ktoś równie kompetentny co nie zmarnuje tego co Flick zbudował
0
@Coutinho007 jak spoko jak wchodził na ogony i go nie chcieli wykupić xD
4
@Coutinho007 Coutinho przecież był u Flicka
0
@Karoks Socios*, będziesz miał wersje online/na appce.
9
@Rewolucja123 przy strzale kvary raczej bez szans, nawet jakby stał przyklejony do słupka
0
Myślałem że nie trafił xd
1
komentator co dał teraz xD
1
Lewandowski przygrywa wszystkie pojedynki fizyczne. Chłop sie czuje jak 23 latek nie
0
Robert wstawaj tam
0
Adeyemi druga zolta powinna byc
0
brawo, pięknie
11
zaraz Kobela tak rozgrzeja, że chłop nic nie wpuści xD
0
szybko trzeba strzelić bo BVB zesrane
1
Fermin ostatnio z ławki wyglądał dobrze, pewnie potrzebuje kilka meczów jako titular, może dzisiaj już zaskoczy
0
@Faro Kurtula w meczu z Roma czy Liverpoolem i nie byłoby takiego wstydu
0
@Paszczak_11 jakaś przeginka z tymi cenami, na ligowy z Celta większe ceny niż na LM z Benfica?
1
@MateuszDoniec no fifka też nie
5
@A4ron jednak Messiego
0
@SeBa32 Pena chyba żartu nie zrozumiał
0
@Destroyer_of_Worlds to był żart Flicka xD
0
@Xxxbarca4ever dlatego napsiałem ewentualny. Akurat jeśli chodzi o Inter to od początku sezonu, mówi się, że z nimi będzie ciężko.
0
"Sommer przy piłce przez 13 (!) sekund. Czeka na błąd piłkarza Bayernu.
Kimmich wpada w pułapkę i podchodzi wyżej do Barelli. To otwiera miejsce w środku pola, dzięki czemu Interowi łatwiej wygrać piłkę w środku.
InzaghiBall. Pressujesz = przegrywasz."
ewentualny mecz z Interem to będą takie męczarnie. Chyba najgorszy możliwy rywal dla nas
2
@ElKamil Snejider chyba tak powiedział xD
0
chyba mu kazali wspomnieć o pesie skoro wiadomo, że gra w fife xD
0
"Kiedy powiedział, że powinniśmy zobaczyć, jak pójdzie mi presezon to prawie straciłem panowanie nad sobą, ale ostatecznie udało mi się opanować."
niesamowity jest ten gość, walić takie bomby przed meczem