Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Piorun Jakubiak i Mentzen po 69%
0
@Messibestplayerintheworld Ferran gra dobre 15-20 minut, nieważne czy od początku, czy z ławki. Potem znika
0
Kwiatkowski łeb powinien polecieć za taki szajs co odwalił
0
@ShawnC Camavinga nie zagra na LO
22
Szczęsny miał rację że Yamal to nie jest strzelec jak Messi xD
0
Było Yamala zdjąć
0
ale Ferran dzisiaj tragedia
2
Dobra teraz go zdejmuj, żeby się nie połamał
2
Stary Fati wali szczura po długim
0
Lewy to by coś już na pustaka wcisnął pewnie
0
Apostoł co gra zawody xD
3
w sumie po tych dwóch biegach Fatiego to chyba pierwszy mecz w tym sezonie gdy serio ktoś biega po LS
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@clyde ale Abby już nie będzie w tym sezonie. Cały następny to będzie jej historia. Oni tą część nawet na 3 sezony chcą podzielić
0
@Xxxbarca4ever ten moment jak chciał wstać był bardzo dobry,wiemy że Joel ją widział(albo chociaż słyszał). W grze tego nie pokazal. Bella też dobrze tutaj zagrała
0
@Seledynowy był golf
0
@Kgorecki2500 no wprost mówili że czegoś nie oglądali bo długie xd
9
Kamil Gala co nitkę o bandażach zapodał. Myślałem że ten gość to troll ale on ewidentnie ma coś z głową
3
@marcin62
Jeszcze bardziej boli to że przegrała casting
7
Pena totalnie nie ma psychiki
13
@ViscaelBarca2007 już widzę jak się w meczu tak będzie rzucał po krótkim
1
No i Joel w golfa pograł
0
@kanver_ Ferran gra dobrze tylko 15 minut nie ważne czy z ławki czy od początku meczu. Potem totalnie znika.
0
@Filipem tutaj akurat jej wyszło
0
Oglądał ktoś nowe tlou? Grają w golfa czy jeszcze nie? Nie wiem czy chce to oglądać
0
Nitka z mocnymi nazwiskami
6
@Sulimo co w tym ironicznego? Chyba symbolicznego
0
mozna wylaczyc
2
@Faro Aspas cyrkowiec ale za takie coś brazol czerwo powinien i tak wyłapać
0
@kamiVeB Fort nam załatwił punkty z Celta i Las Palmas, próbował z Rayo ale tam się udało. Z czym do ludzi