0

@Piorun Jakubiak i Mentzen po 69%

0

@Messibestplayerintheworld Ferran gra dobre 15-20 minut, nieważne czy od początku, czy z ławki. Potem znika

0

Kwiatkowski łeb powinien polecieć za taki szajs co odwalił

0

@ShawnC Camavinga nie zagra na LO

22

Szczęsny miał rację że Yamal to nie jest strzelec jak Messi xD

0

Było Yamala zdjąć

0

ale Ferran dzisiaj tragedia

2

Dobra teraz go zdejmuj, żeby się nie połamał

2

Stary Fati wali szczura po długim

0

Lewy to by coś już na pustaka wcisnął pewnie

0

Apostoł co gra zawody xD

3

w sumie po tych dwóch biegach Fatiego to chyba pierwszy mecz w tym sezonie gdy serio ktoś biega po LS

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@clyde ale Abby już nie będzie w tym sezonie. Cały następny to będzie jej historia. Oni tą część nawet na 3 sezony chcą podzielić

0

@Xxxbarca4ever ten moment jak chciał wstać był bardzo dobry,wiemy że Joel ją widział(albo chociaż słyszał). W grze tego nie pokazal. Bella też dobrze tutaj zagrała

0

@Seledynowy był golf


0

@Kgorecki2500 no wprost mówili że czegoś nie oglądali bo długie xd

9

Kamil Gala co nitkę o bandażach zapodał. Myślałem że ten gość to troll ale on ewidentnie ma coś z głową

3

@marcin62



Jeszcze bardziej boli to że przegrała casting

7



Pena totalnie nie ma psychiki

13

@ViscaelBarca2007 już widzę jak się w meczu tak będzie rzucał po krótkim

1

No i Joel w golfa pograł

0

@kanver_ Ferran gra dobrze tylko 15 minut nie ważne czy z ławki czy od początku meczu. Potem totalnie znika.

0

@Filipem tutaj akurat jej wyszło

0

Oglądał ktoś nowe tlou? Grają w golfa czy jeszcze nie? Nie wiem czy chce to oglądać

0



Nitka z mocnymi nazwiskami

6

@Sulimo co w tym ironicznego? Chyba symbolicznego

0

mozna wylaczyc

2

@Faro Aspas cyrkowiec ale za takie coś brazol czerwo powinien i tak wyłapać

0

@kamiVeB Fort nam załatwił punkty z Celta i Las Palmas, próbował z Rayo ale tam się udało. Z czym do ludzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?