Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
na Lewym nie gwizdał, a takie coś gwizdnął
0
@KrwawiaceoczyVEB ta ale wszystkie ataki BVB czy teraz Celta prowadzą lewą strona
2
typical Szczesny xD
0
Lewy jest tak zafiksowany na te 100 goli
0
a ten Lago to kartki nie dostanie?
0
do kogo to Martin gral
3
Raphinia od jakiegoś czasu to ten klasyczny, jakiego pamiętam
1
@Swistus172 od miesiąca gramy tak samo co Listopad, tylko sporo meczów udało się przepchać
0
Borussia też wszystko naszą lewą stroną prowadziła
2
ale Wojtula teraz odjebał
0
Ostapenko to jest jednak zawodniczka
1
panie Robercie, takie coś to kończymy
0
@Nazio_87 tak, helikopter w nyc się rozpadł, na urodziny żony polecieli
2
@Mario96w to już oficjalka, że walą nożyce czy dalej plotki?
0
@FCB24 Fermin jak ustabilizuje formę to będziemy mieć super śpo, a do tego potrzebuje właśnie meczów od pierwszej minuty.
2
Materazzi był i jest frajerem
0
Warto wspomnieć że komentarz w meczu był całkiem przyjemny :)
3
Taką pompkę robili w mediach, a na stadionie to atmosfera jak na narodowym
0
Dobre może chociaż się cos zacznie dziać
0
Endrick już chciał ładować xd
1
90 minut na Bernabeu jest bardzo nudne.
Takie hasło powinni mieć
0
Brakuje tego Joselu xd
2
Rudiger za takie chamstwo powinien kartki z bomby łapać. Zawsze tak Roberta kopie
2
Odegard to jest taki ogór że szok, drugi mecz typ gra piach
0
co oni tam sprawdzali wgl
2
montują nową powtórkę chyba
6
na Lewym wczoraj nie było
2
ten sędzia to coś widzi?
0
mbappe zawsze robi ten zamach na prawą nogę
3
serwery jak za najlepszych lat