6

na Lewym nie gwizdał, a takie coś gwizdnął

0

@KrwawiaceoczyVEB ta ale wszystkie ataki BVB czy teraz Celta prowadzą lewą strona

2

typical Szczesny xD

0

Lewy jest tak zafiksowany na te 100 goli

0

a ten Lago to kartki nie dostanie?

0

do kogo to Martin gral

3

Raphinia od jakiegoś czasu to ten klasyczny, jakiego pamiętam

1

@Swistus172 od miesiąca gramy tak samo co Listopad, tylko sporo meczów udało się przepchać

0

Borussia też wszystko naszą lewą stroną prowadziła

2

ale Wojtula teraz odjebał

0

Ostapenko to jest jednak zawodniczka

1

panie Robercie, takie coś to kończymy

0

@Nazio_87 tak, helikopter w nyc się rozpadł, na urodziny żony polecieli

2

@Mario96w to już oficjalka, że walą nożyce czy dalej plotki?

0

@FCB24 Fermin jak ustabilizuje formę to będziemy mieć super śpo, a do tego potrzebuje właśnie meczów od pierwszej minuty.

2

Materazzi był i jest frajerem

0

Warto wspomnieć że komentarz w meczu był całkiem przyjemny :)

3

Taką pompkę robili w mediach, a na stadionie to atmosfera jak na narodowym

0

Dobre może chociaż się cos zacznie dziać

0

Endrick już chciał ładować xd

1

90 minut na Bernabeu jest bardzo nudne.

Takie hasło powinni mieć

0

Brakuje tego Joselu xd

2

Rudiger za takie chamstwo powinien kartki z bomby łapać. Zawsze tak Roberta kopie

2

Odegard to jest taki ogór że szok, drugi mecz typ gra piach

0

co oni tam sprawdzali wgl

2

montują nową powtórkę chyba

6

na Lewym wczoraj nie było

2

ten sędzia to coś widzi?

0

mbappe zawsze robi ten zamach na prawą nogę

3

serwery jak za najlepszych lat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?