La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1960 Culés

0

Ciekawe w sumie ile Hansi będzie u nas pracować tym bardziej, że Relevo ostatnio podało informacje(rzekomo z otoczenia Flicka), że Barcelona będzie jego ostatnim klubem w karierze. Gdzieś mi też mignęła wypowiedź jak do nas przychodził, że chce zbudować tutaj coś podobnego jak Pep w City. Nie wierzę, że będzie aż tak długo(z resztą sam Pep powinien odejść z City rok, a najlepiej dwa temu jak zdobył tryplet), ale odejdzie pewnie jak wyciągnie Barcelone znowu na szczyt i nas na nim zadomowi. Potem pewnie emeryturka tym bardziej, że z wypowiedzi to bardzo rodzinny facet, a mimo, że nie widać to jednak ma już 60 lat albo jeszcze jedno podejście pod kadrę Niemiec jeśli będzie szansa gdzie jednak tryb pracy jest spokojniejszy.

1

@ViscaelBarca2007 oby został tu jak najdłużej, i robil jeszcze lepszą robotę jak robi. Druga sprawa to pomoc klubu, trzeba wzmocnić kilka pozycji, i potrzebne są pieniądze. Musimy mieć szerszą, bardziej wyrównaną kadrę.

1

@ViscaelBarca2007 on chyba mówił, że w klubie jako trener widzi siebie jako max 2-3 lata

co do wieku to też mówił, że przed 70 chce być na emeryturze

0

@ViscaelBarca2007 nie zostanie tyle co Pep w City bo w Barcelonie co nowy prezydent, to nowe pomysły i nowe wojenki, chyba że co roku będzie wstawiał jakiś puchar za Laliga albo LM do gabloty bo wtedy i on i Laporta będą nie do ruszenia na następnych kilka lat

0

@ViscaelBarca2007 wydaje mi się że nowym impulsem będzie przeniesienie się na nowy stadion trochę to zmiana do czegoś większego.Będzie nas też czekać kolejna przebudowa zespołu
1 Lewandowski
2 Martinez
3. Ter Stegen i Szczęsny są już za starzy.
Oczywiście obrońcy i skrzydłowy.
Będzie mieć jeszcze co robić.Ten projekt będzie się jeszcze rozwijał.

1

@Borneo tu nie chodzi żeby odszedł w momencie kiedy w składzie nie będzie już absolutnie nic do roboty bo w piłce wszystko się dynamicznie zmienia i zawsze coś będzie do zrobienia, ale zwyczajnie myślę, że odejdzie kiedy ten zespół będzie już zadomowiony pośród ścisłej topki tych najlepszych zespołów na świecie, które co roku są faworytami w LM. Dwa lata myślę, że jeszcze spokojnie u nas spędzi, a ile dłużej to ciężko powiedzieć, ale nie sądzę, że dłużej niż te 4-5 lat łącznie. Z resztą w XXI wieku żaden trener nie był u nas dłużej niż te 5 lat i przy tym tempie pracy oraz presji wydaje mi się, że to taki maks.

1

@ViscaelBarca2007 to prawda

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?