0

Teraz Neymar gra w pokera a nie CR ?

0

Celta z RSSS strzelą obydwie ?

0

To widać jaki jest poziom polskiej piłki xd

1

Nasz pressing w tym meczu to sztuka dla sztuki

0

Iniesta druga młodość

1

Iniestazo (15 znaków)

0

Muni po pichici

0

Co tu się dzieje

1

Szkoda murzynka

2

Takie kminy to człowiek po kwasie ma xd

0

Boty podbijają ceny a te grosze których używasz to musisz kupić jako ich waluta. 1 na 1000 aukcji da się wygrać

4

Pique , Busi i Iniesta

0

Roma wygra 1:0.

9

Ronaldo sie prawie wywalil jak te triki robil xd

0

Co oni marnują ....

0

Dzeko jaka fujara życiowa

0

Wojtak witał się jakoś specjalnie z tym polskim sędzią?

0

Pamiętam ten mecz. Real zaczyna i nagle traci bramkę xd Nie wiedziałem o co chodzi

1

Z tymi karnymi to teraz możemy się śmiać ale co będzie jak w LM dojdzie do konkursu karnych

0

Nie no on też nie umie xd

4

Roberto na bramie w Rayo xddd

0

Valdes tak z Realem kiedys zrobil xd

0

On serio tą pizze jadł?xd

1

Niech strzelą tą na 3 i będzie spokój

0

Jak rok temu Messi z wolenegoc strzeli

1

Kur***! Az slyszalem u siebie te prety

0

Ale nawet jak grał w Maladze to tam miał pierwszy skład a i tak nie dostawał powołania

0

Wgl czemu w Argentynie nie broni Caballero ?

0

Chyba już masz po kuponie bo u większości buków mecz jest rozliczany w 90 minutach chyba że postawiłeś ze City wygra finał a nie mecz

1

Powiedział ,że są oni dobrymi zawodnikami ale by wygrywać trofea trzeba mieć samych najlepszych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?