Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teraz Neymar gra w pokera a nie CR ?
0
Celta z RSSS strzelą obydwie ?
0
To widać jaki jest poziom polskiej piłki xd
1
Nasz pressing w tym meczu to sztuka dla sztuki
0
Iniesta druga młodość
1
Iniestazo (15 znaków)
0
Muni po pichici
0
Co tu się dzieje
1
Szkoda murzynka
2
Takie kminy to człowiek po kwasie ma xd
0
Boty podbijają ceny a te grosze których używasz to musisz kupić jako ich waluta. 1 na 1000 aukcji da się wygrać
4
Pique , Busi i Iniesta
0
Roma wygra 1:0.
9
Ronaldo sie prawie wywalil jak te triki robil xd
0
Co oni marnują ....
0
Dzeko jaka fujara życiowa
0
Wojtak witał się jakoś specjalnie z tym polskim sędzią?
0
Pamiętam ten mecz. Real zaczyna i nagle traci bramkę xd Nie wiedziałem o co chodzi
1
Z tymi karnymi to teraz możemy się śmiać ale co będzie jak w LM dojdzie do konkursu karnych
0
Nie no on też nie umie xd
4
Roberto na bramie w Rayo xddd
0
Valdes tak z Realem kiedys zrobil xd
0
On serio tą pizze jadł?xd
1
Niech strzelą tą na 3 i będzie spokój
0
Jak rok temu Messi z wolenegoc strzeli
1
Kur***! Az slyszalem u siebie te prety
0
Ale nawet jak grał w Maladze to tam miał pierwszy skład a i tak nie dostawał powołania
0
Wgl czemu w Argentynie nie broni Caballero ?
0
Chyba już masz po kuponie bo u większości buków mecz jest rozliczany w 90 minutach chyba że postawiłeś ze City wygra finał a nie mecz
1
Powiedział ,że są oni dobrymi zawodnikami ale by wygrywać trofea trzeba mieć samych najlepszych