0

Kazdy kto ze mna rywalizuje to przegrywa. A kto z nim rywalizowal? Douglas i Adriano?

0

Od zawsze (15znakow)

0

Jakie są składy?

0

Aguero to jest chyba najbardziej przeraklamowany napastnik , jakiego meczu z jego udziałem nie obejrzę to zawsze on nic nie gra

0

Co oni robią xd

2

Jak ojciec wyjął xx

0

Kurs 6 był miałem dyszke dać

6

Ciekawe kto pilke wezmie xd

1

Porobieni x2 Messi

0

Czemu on normalnego rozbiegu nie wezmie

1

Kurde lubie Valencie xd szkoda ich , mogl tej czerwonej nie dawac

2

Żeby grać o 3 win z rzędu to trzeba mieć wygrane najpierw 2 razy

6

Co sieknął bramka kolejki

1

Xdddd ale reklama fajna polecam xd

1

Widzieliście tą reklame z Grzmotem co się dla laski rozbiera a potem się okazuje że ona była tylko w tv?Dalej uważacie że jest pedziem?xx

0

Enrique dostał gotowca?Barcelona po Martino była totalnie rozbita

7

Bo nie trenowal Realu xd

0

Ciekawi mnie kiedy Barcelona złapie zadyszke, bo przecież musi to w końcu nadejść

0

Mac and Devin go to high school

0

Co ten Iniesta jeszcze robi na boisku

0

Strzelcie tą brame bo będzie jak z Deportivo

0

Ronaldo nam w 2006 brame na CN strzelił ?

0

Iniesta teraz może zejść i ich dociśniemy

0

Co to się dzieje

0

Mozę być taka sytuacją że ktoś zepchnie kogoś z bara i ta osoba źle stanie skręcając na przykład koskte. W tym przypadku też 2 miesiące powinien dostać?

1

Ciekawe jak Turan się czuje gdy widzi tą agresywną grę Atletico

0

Jakby mu nogę złamał

9

Mam taką opóźnioną transmisję ,że porzed chwilą Neymar strzelił na 2:0 z Realem

0

I asyste ma Roberto xx

1

No i Pikej bez lipy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?