Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kazdy kto ze mna rywalizuje to przegrywa. A kto z nim rywalizowal? Douglas i Adriano?
0
Od zawsze (15znakow)
0
Jakie są składy?
0
Aguero to jest chyba najbardziej przeraklamowany napastnik , jakiego meczu z jego udziałem nie obejrzę to zawsze on nic nie gra
0
Co oni robią xd
2
Jak ojciec wyjął xx
0
Kurs 6 był miałem dyszke dać
6
Ciekawe kto pilke wezmie xd
1
Porobieni x2 Messi
0
Czemu on normalnego rozbiegu nie wezmie
1
Kurde lubie Valencie xd szkoda ich , mogl tej czerwonej nie dawac
2
Żeby grać o 3 win z rzędu to trzeba mieć wygrane najpierw 2 razy
6
Co sieknął bramka kolejki
1
Xdddd ale reklama fajna polecam xd
1
Widzieliście tą reklame z Grzmotem co się dla laski rozbiera a potem się okazuje że ona była tylko w tv?Dalej uważacie że jest pedziem?xx
0
Enrique dostał gotowca?Barcelona po Martino była totalnie rozbita
7
Bo nie trenowal Realu xd
0
Ciekawi mnie kiedy Barcelona złapie zadyszke, bo przecież musi to w końcu nadejść
0
Mac and Devin go to high school
0
Co ten Iniesta jeszcze robi na boisku
0
Strzelcie tą brame bo będzie jak z Deportivo
0
Ronaldo nam w 2006 brame na CN strzelił ?
0
Iniesta teraz może zejść i ich dociśniemy
0
Co to się dzieje
0
Mozę być taka sytuacją że ktoś zepchnie kogoś z bara i ta osoba źle stanie skręcając na przykład koskte. W tym przypadku też 2 miesiące powinien dostać?
1
Ciekawe jak Turan się czuje gdy widzi tą agresywną grę Atletico
0
Jakby mu nogę złamał
9
Mam taką opóźnioną transmisję ,że porzed chwilą Neymar strzelił na 2:0 z Realem
0
I asyste ma Roberto xx
1
No i Pikej bez lipy