1

2

Dżony napalony

0

Odpowiedzial za tego karnego

2

Oni serio nie potrafią strzelać karnych

0

Karwasz twarz ale pech xd

0

Ale porobili 15znakow

0

Co to się stało

0

Halilovic będzie mógł jutro zagrać?

0

Remisujaca chyba xd

0

Zaraz Willian strzeli

1

W 2012 też mieli już odpaść z Napoli xd

0

Śmieję się z Chelsea ale założyłem się z kumplami że to oni wygrają LM xd

0

Fabregas w ważnych momentach to zawsze znikał

2

A za Martino dostał się do 1/4

0

To Matuidi strzelał wtedy co Valdes taką szmate puścił?

0

Verrati to za Rakiete chyba jedynie

1

Czemu my tak nie uderzamy xd

0

Wie ktoś może o co chodzi z tym że Neymar usunął z instagrama to zdjęcie na którym był z jakąś dziewczyną?

2

Co oni zrobili

0

Albes weź złaź,daruj sobie

14

Jak ja chce by Barca pocisneła ten Arsenal

5

Ja bym karnego nie dał

0

W środę 17 lutego

1

Real jeszcze jedną prosże

0

ja jak przegram to będę miał lipe z hajsem na ten miesiąc xd

0

Dałem real z handi i mogę wygrać stówkę więc akurat dzisiaj im kibicuje

0

No i się zaczęło

0

Ludzie teraz ważne. Real wygra spokojnie dwoma bramkami czy zamykać kupon?

0

Czemu on jeszcze biega po tym boisku?

1

Mnie zadowoli skromne 0 2 bo dałem na Barce z handi xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?