11

Xddddddddd i bardzo dobrze

0

Flip Flip czyli elastico robił już Zico

3

Iniesta ma inne zadanie w Barcie a inne w kadrze

1

Ale Iniesta przeciął

0

Mam pytanie. Gdzie w tv obejrzę GSW z Cleveland?

0

Ja mam Redmi Note 2 i on już jest przekozak ,właśnie miałem brać RN3 Pro ale za pół roku ma wyjść Redmi Note 4 i poczekam na niego. Jak chcesz kupić telefon to bardzie RN3 pro polecam , fenomenalny telefon w dobrej cenie

1

OSTR na głośnikach na stadionie

1

Ten finał bardzo przypominał mi Bayern Chelsea w 2012

0

Według mnie Roberto powinien wejść

1

Jak chce się zachować analogie to powinno się mówić tercet

1

Valencia dawaj jedną

0

Suarez się bardziej cieszy jak ktoś strzela xD

0

Ale półfinał japier****

0

Dwóch im nie wpakują

0

Villareal przegra dziś ? Każdy ich skreśla

4

Jak Barca z nimi przegrała ...

0

A my niby strzelamy najwięcej

1

przegraliśmy sezon jak za Martino, wszystko w kwietniu z taką grą to niech lepiej i ligę przegrają , autobus niech im poobrzucają pomidorami

7

9

Godin kur*** wstawaj parowo

0

To samo krzyknalem

0

Strzelajce z przes tego pola

0

Niech graja te firmowe zagrania Alba z lewej do Messiego i on po krotkim

0

Ziomek wez wypie***

0

Iniesta ma czasem tyle miejsca czemu nie uderzy

0

Trafiliśmy na Atletico w formie a oni na Barce bez formy ....

6

Czemu Iniesta nie lutowal, tyle miejsca mial

0

Ja tak samo tego nie rozumiem xd

0

Ale De Bruyne tnie tymi podaniami

0

Po meczu ... 15 znakow

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?