Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Xddddddddd i bardzo dobrze
0
Flip Flip czyli elastico robił już Zico
3
Iniesta ma inne zadanie w Barcie a inne w kadrze
1
Ale Iniesta przeciął
0
Mam pytanie. Gdzie w tv obejrzę GSW z Cleveland?
0
Ja mam Redmi Note 2 i on już jest przekozak ,właśnie miałem brać RN3 Pro ale za pół roku ma wyjść Redmi Note 4 i poczekam na niego. Jak chcesz kupić telefon to bardzie RN3 pro polecam , fenomenalny telefon w dobrej cenie
1
OSTR na głośnikach na stadionie
1
Ten finał bardzo przypominał mi Bayern Chelsea w 2012
0
Według mnie Roberto powinien wejść
1
Jak chce się zachować analogie to powinno się mówić tercet
1
Valencia dawaj jedną
0
Suarez się bardziej cieszy jak ktoś strzela xD
0
Ale półfinał japier****
0
Dwóch im nie wpakują
0
Villareal przegra dziś ? Każdy ich skreśla
4
Jak Barca z nimi przegrała ...
0
A my niby strzelamy najwięcej
1
przegraliśmy sezon jak za Martino, wszystko w kwietniu z taką grą to niech lepiej i ligę przegrają , autobus niech im poobrzucają pomidorami
7
9
Godin kur*** wstawaj parowo
0
To samo krzyknalem
0
Strzelajce z przes tego pola
0
Niech graja te firmowe zagrania Alba z lewej do Messiego i on po krotkim
0
Ziomek wez wypie***
0
Iniesta ma czasem tyle miejsca czemu nie uderzy
0
Trafiliśmy na Atletico w formie a oni na Barce bez formy ....
6
Czemu Iniesta nie lutowal, tyle miejsca mial
0
Ja tak samo tego nie rozumiem xd
0
Ale De Bruyne tnie tymi podaniami
0
Po meczu ... 15 znakow