Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mi też to się podoba , w końcu by trybuny żyły
1
Perez pozwolił ultrasom przychodzić na mecze xddd Ciekawe czy jakiś fajny baner na meczu z Wolfsburgiem się pojawi
0
6 dyszek z 2 postawionych , 3 mecze postawiłem tylko
2
http://scr.hu/22mn/fr7me
0
u mnie też zamykają kupon
0
45 stopni chyba
0
Bilbao czy Rayo ?
0
Jak bramkarz przeciwko nam ma mecz życia to widomo że przegramy xd
1
Przecież to było wiadome że to przegramy xD
0
jest gdzieś jakaś informacja o tym ?
0
O co chodzi z Vidalem ?
0
Trwały i twardy jak konstrukcja z żelbetonu
1
No to na pewno była lepsza zmiana niż Rafinha
0
Srodkiem jakos wbili za duzo miejsca bylo
0
Pisalem tu z miesiac temu ze wkoncu zaczniemy mecze przegrywac i tak sie stalo ale mimo to dalej liczymy sie na trzech frontach.
0
Tak zle jeszcze nie jest wazne by jakos ominac to Atleti
0
Mial mu lute sprzedac?
0
U nas bramy ładuje Suarez jak on jest bez formy to nasza skuteczność drastycznie spada
1
Chodzi ci o piosenkę Vangelisa z Rydwanów ognia ?
0
Ogólnie z tego co widziałem to Messi wchodził w nie potrzebne dryblingi
0
Footroll to gówno wie xd
0
Casemiro tak serio czyścił Messiego ? Bo wszyscy się nim zachwycają
1
Ogolnie Iniesta gra w Magista Opus a jaki kolor to nie zauważyłem ale jeśli najnowsze to z Radiant packu
0
Jutro mam ligę to sam z 10 strzelę i od reaguje
0
Gdy jest potrzebny ? Dzisiaj zagrał słabo i jak cała Barca.Złe ustawienie taktyczny dało znać a i nie zapominajmy że grał dwa ważne mecze z Argentyną.Messi kiedy jest potrzebny to zawsze ratuje nam tyłek.
0
Ile czas przed meczem ludzie zazwyczaj zbierają się w barach ? Nie udało mi się już zarezerwować salki i będę musiał oglądać w jeden z dużych sal ? Z godzine przed meczem będzie coś wolnego ?
0
Vidala podobna w kadrze meczowej nie ma
0
To 4:1 to było wtedy co Barcelona oklaskiwała już mistrzów ?
1
Schuster chyba wygrał z nami za pierwszym razem
0
To w sumie Pellegriniego też możesz dopisać z porażką 1:0 ;)