0

Mi też to się podoba , w końcu by trybuny żyły

1

Perez pozwolił ultrasom przychodzić na mecze xddd Ciekawe czy jakiś fajny baner na meczu z Wolfsburgiem się pojawi

0

6 dyszek z 2 postawionych , 3 mecze postawiłem tylko

2

0

u mnie też zamykają kupon

0

45 stopni chyba

0

Bilbao czy Rayo ?

0

Jak bramkarz przeciwko nam ma mecz życia to widomo że przegramy xd

1

Przecież to było wiadome że to przegramy xD

0

jest gdzieś jakaś informacja o tym ?

0

O co chodzi z Vidalem ?

0

Trwały i twardy jak konstrukcja z żelbetonu

1

No to na pewno była lepsza zmiana niż Rafinha

0

Srodkiem jakos wbili za duzo miejsca bylo

0

Pisalem tu z miesiac temu ze wkoncu zaczniemy mecze przegrywac i tak sie stalo ale mimo to dalej liczymy sie na trzech frontach.

0

Tak zle jeszcze nie jest wazne by jakos ominac to Atleti

0

Mial mu lute sprzedac?

0

U nas bramy ładuje Suarez jak on jest bez formy to nasza skuteczność drastycznie spada

1

Chodzi ci o piosenkę Vangelisa z Rydwanów ognia ?

0

Ogólnie z tego co widziałem to Messi wchodził w nie potrzebne dryblingi

0

Footroll to gówno wie xd

0

Casemiro tak serio czyścił Messiego ? Bo wszyscy się nim zachwycają

1

Ogolnie Iniesta gra w Magista Opus a jaki kolor to nie zauważyłem ale jeśli najnowsze to z Radiant packu

0

Jutro mam ligę to sam z 10 strzelę i od reaguje

0

Gdy jest potrzebny ? Dzisiaj zagrał słabo i jak cała Barca.Złe ustawienie taktyczny dało znać a i nie zapominajmy że grał dwa ważne mecze z Argentyną.Messi kiedy jest potrzebny to zawsze ratuje nam tyłek.

0

Ile czas przed meczem ludzie zazwyczaj zbierają się w barach ? Nie udało mi się już zarezerwować salki i będę musiał oglądać w jeden z dużych sal ? Z godzine przed meczem będzie coś wolnego ?

0

Vidala podobna w kadrze meczowej nie ma

0

To 4:1 to było wtedy co Barcelona oklaskiwała już mistrzów ?

1

Schuster chyba wygrał z nami za pierwszym razem

0

To w sumie Pellegriniego też możesz dopisać z porażką 1:0 ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?