Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jovrticccc jeeeees
1
Hahahaha hahahah Ramossss
0
I dwa co? Bo nie usłyszałem
0
No i po meczu....
0
Karny.... Jezu
0
70 coś to rekord
0
Vidaaaaaal brawo
1
Wg mnie akurat Denis gra lepiej
0
No Gomes akurat był wysłany
0
Denis gra dobrze jak jest na pozycji Iniesty
0
Wszystko lewą stroną idzie, prawa wgl nie istnieje. Lucho tego nie widzi?
15
Alba to jest chyba coraz szybszy
0
Nadzieja matką głupich
0
Jasper na bramie bo Puchar Króla czy może będzie walczył to 1 miejsce?
1
Na Varana patrzcie przez pryzmat pamiętnego meczu w CDR za Vilanowy.
0
Tylko ze inne kluby maja bramkarzy którzy potrafią obronić im mecz, a my jak zwykle zwykłego przecietniaka
0
Ja właśnie Matsa bardzo lubiłem ale teraz mam takie samo zdanie. Co nie leci w niego to puszcza.
1
Digne akurat zagrał przyzwoicie
1
Pato taka technika, takie przyspieszenie co te kontuzje z nim zrobiły
0
Las Palmas czy Gijon?
3
Co się cieszą parowy na trybunach niech na Camp Nou czekają
0
To miała być parodia Modrica xD
1
Jestem przeciwny powtorkom wideo bo zabiją piękno piłki
2
Tylko jak jakaś drużyna wyjdzie pressingiem to nasi mają kilo w gaciach
2
Z nami każdy zespół ma mecz życia, a jak się zdarzy że grają słabo to bramkarz wyprawia cuda
4
Zidane tylko 2 porażki. Jakie on ma niesamowite statystyki.
0
Widziałem że Villarreal ma spore braki i nwm czy będą w stanie bramkę strzelić
0
Eksperci RSSS prędzej wygra z Villarreal cxy boję strzela?
0
Musisz wgl płytę wkładać? Wystarczy że wpiszesz kod na origin
1
Od angielskiej to prawdopodobnie tak ale czy od hiszpańskiej?