1

Jovrticccc jeeeees

1

Hahahaha hahahah Ramossss

0

I dwa co? Bo nie usłyszałem

0

No i po meczu....

0

Karny.... Jezu

0

70 coś to rekord

0

Vidaaaaaal brawo

1

Wg mnie akurat Denis gra lepiej

0

No Gomes akurat był wysłany

0

Denis gra dobrze jak jest na pozycji Iniesty

0

Wszystko lewą stroną idzie, prawa wgl nie istnieje. Lucho tego nie widzi?

15

Alba to jest chyba coraz szybszy

0

Nadzieja matką głupich

0

Jasper na bramie bo Puchar Króla czy może będzie walczył to 1 miejsce?

1

Na Varana patrzcie przez pryzmat pamiętnego meczu w CDR za Vilanowy.

0

Tylko ze inne kluby maja bramkarzy którzy potrafią obronić im mecz, a my jak zwykle zwykłego przecietniaka

0

Ja właśnie Matsa bardzo lubiłem ale teraz mam takie samo zdanie. Co nie leci w niego to puszcza.

1

Digne akurat zagrał przyzwoicie

1

Pato taka technika, takie przyspieszenie co te kontuzje z nim zrobiły

0

Las Palmas czy Gijon?

3

Co się cieszą parowy na trybunach niech na Camp Nou czekają

0

To miała być parodia Modrica xD

1

Jestem przeciwny powtorkom wideo bo zabiją piękno piłki

2

Tylko jak jakaś drużyna wyjdzie pressingiem to nasi mają kilo w gaciach

2

Z nami każdy zespół ma mecz życia, a jak się zdarzy że grają słabo to bramkarz wyprawia cuda

4

Zidane tylko 2 porażki. Jakie on ma niesamowite statystyki.

0

Widziałem że Villarreal ma spore braki i nwm czy będą w stanie bramkę strzelić

0

Eksperci RSSS prędzej wygra z Villarreal cxy boję strzela?

0

Musisz wgl płytę wkładać? Wystarczy że wpiszesz kod na origin

1

Od angielskiej to prawdopodobnie tak ale czy od hiszpańskiej?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?