0

Tak samo pisałem. Jak Barcelona wygrywa i Messi czlapie to nic złego ale jak nic im nie idzie a u niego nie widać wgl chęci żeby poszedł pressingiem, odzyskał piłkę to człowieka trafia

1

16.4 to najniższy model więc Messi na pewno w tym nie gra xD

0

No ja potrzebuje z matmy roz minimum 90 i to może być za mało

0

No ja w tym roku właśnie też zdaje i też na informatykę tylko mi z rozszerzeń liczy się Polski, anglik i matma. Ja arkusze mam głównie z książek co kupiłem

0

To po meczu już xD

0

4-2-3-1 z Sanchezem na prawym skrzydle

0

Szkoda ze się pozbylismy Alexisa. Wtedy Neymar lewe, Sanchez prawe, Suaraz Wysunięty a za nim Messi

0

Czyli pod wodzą lepszego trenera zacznie poprawnie przyjmować piłkę?

0

No a technika jak on nawet nie potrafi piłki przyjąć. Możliwe że boi się podać bo nie chce ryzykować ale z tego stresu zapomniał jak się przyjmuje?

4

Pamiętam że po transferze Gomesa, Footroll nagrał odcinek z kibicem Valencii gdzie poruszyli temat portugalczyka. Ten ziomek mówił,że Barca będzie miała z niego wielką pociechę bo jest to gość utalentowana technicznie z dobrym przeglądem pola. I teraz pytanie czy on kłamał czy co? Gomes nie radzi sobie z presją, boi się podjąć ryzyko?

0

Jak pisałem że Real łatwo sobie z nimi poradzi to zostałem tutaj zmieszany z błotem

1

Thiago to jest jednak zawodnik

0

No możesz oglądać nudny mecz w Monachium albo Real który ciśnie Napoli

1

Ja mam przeczucie że im się uda.

0

3 4 3 chyba graliśmy z Milanem na cn

0

No my na razie nie mamy zadnej koncepcji. Wszystko opiera się na MSN

1

No bramki w Monachium padały albo po naszych głupich błędach albo po kontrowersjach. Co innego dzisiaj

0

Lucho raczej na pewno opuści klub po sezonie więc może spróbować ściągać Simeone?

1

Jutro walentynki i gra nasz Barca. Na szczęście udało mi się ogarnąć kino koło 17 więc spokojnie wyrobię się na mecz. Barca raczej gładko pyknie Psg, myślę że 3 0 może 3 1.Real to ma pecha że trafił na tak dobrze grające Napoli, zdaje mi się że Włosi łatwo sobie z nimi poradzą

2

Może pykniemy ich jak Alves xD

0

Czemu często jak piłkę jest gdzieś przy obfity praktycznie nie ma od nas nikogo po środku?

1

Lucho:To był nasz najgorszy mecz, porażkę biorę na siebie ale jestem pewny że wyciągniemy z tego wnioski

1

Świetny mecz w wykonaniu Barcy. 6 1 i ten karny Messiego no po prostu bajka

1

Kiedy my ostatnio nie strzelsimy wgl bramki?

0

I flesz na rampe

2

Gościu my gramy dno cały ten sezon

1

Za taki mecz jak dzisiaj Messi z góry przegrywa ZP. Nic nie daje drużynie

0

No z 4 1 teoretycznie dałoby radę ogarnąć

1

Ostatni raz mecz wyłączyłem z Bayernem w 2013

3

Może Lucho poda się do dymisji?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?