Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak samo pisałem. Jak Barcelona wygrywa i Messi czlapie to nic złego ale jak nic im nie idzie a u niego nie widać wgl chęci żeby poszedł pressingiem, odzyskał piłkę to człowieka trafia
1
16.4 to najniższy model więc Messi na pewno w tym nie gra xD
0
No ja potrzebuje z matmy roz minimum 90 i to może być za mało
0
No ja w tym roku właśnie też zdaje i też na informatykę tylko mi z rozszerzeń liczy się Polski, anglik i matma. Ja arkusze mam głównie z książek co kupiłem
0
To po meczu już xD
0
4-2-3-1 z Sanchezem na prawym skrzydle
0
Szkoda ze się pozbylismy Alexisa. Wtedy Neymar lewe, Sanchez prawe, Suaraz Wysunięty a za nim Messi
0
Czyli pod wodzą lepszego trenera zacznie poprawnie przyjmować piłkę?
0
No a technika jak on nawet nie potrafi piłki przyjąć. Możliwe że boi się podać bo nie chce ryzykować ale z tego stresu zapomniał jak się przyjmuje?
4
Pamiętam że po transferze Gomesa, Footroll nagrał odcinek z kibicem Valencii gdzie poruszyli temat portugalczyka. Ten ziomek mówił,że Barca będzie miała z niego wielką pociechę bo jest to gość utalentowana technicznie z dobrym przeglądem pola. I teraz pytanie czy on kłamał czy co? Gomes nie radzi sobie z presją, boi się podjąć ryzyko?
0
Jak pisałem że Real łatwo sobie z nimi poradzi to zostałem tutaj zmieszany z błotem
1
Thiago to jest jednak zawodnik
0
No możesz oglądać nudny mecz w Monachium albo Real który ciśnie Napoli
1
Ja mam przeczucie że im się uda.
0
3 4 3 chyba graliśmy z Milanem na cn
0
No my na razie nie mamy zadnej koncepcji. Wszystko opiera się na MSN
1
No bramki w Monachium padały albo po naszych głupich błędach albo po kontrowersjach. Co innego dzisiaj
0
Lucho raczej na pewno opuści klub po sezonie więc może spróbować ściągać Simeone?
1
Jutro walentynki i gra nasz Barca. Na szczęście udało mi się ogarnąć kino koło 17 więc spokojnie wyrobię się na mecz. Barca raczej gładko pyknie Psg, myślę że 3 0 może 3 1.Real to ma pecha że trafił na tak dobrze grające Napoli, zdaje mi się że Włosi łatwo sobie z nimi poradzą
2
Może pykniemy ich jak Alves xD
0
Czemu często jak piłkę jest gdzieś przy obfity praktycznie nie ma od nas nikogo po środku?
1
Lucho:To był nasz najgorszy mecz, porażkę biorę na siebie ale jestem pewny że wyciągniemy z tego wnioski
1
Świetny mecz w wykonaniu Barcy. 6 1 i ten karny Messiego no po prostu bajka
1
Kiedy my ostatnio nie strzelsimy wgl bramki?
0
I flesz na rampe
2
Gościu my gramy dno cały ten sezon
1
Za taki mecz jak dzisiaj Messi z góry przegrywa ZP. Nic nie daje drużynie
0
No z 4 1 teoretycznie dałoby radę ogarnąć
1
Ostatni raz mecz wyłączyłem z Bayernem w 2013
3
Może Lucho poda się do dymisji?