0

I jaka formacja w końcu?

0

W tym miesiącu kilka razy nie zamknąłem i minus srogi

0

No ja mam over 1.5 i nwm czy czekać czy, zamykać za połowę stawki

0

Juve 1 1 po karnym

0

Też na nim Juve mam xD

0

W Pucharze Włoch jeden mecz jest?

0

Napoli wygrywa 1 0 xD

5

Eibar 2 2 xD po kuponie

1

2 1 po karnym dla RSSS

1

7 samurajow czy może Tron we Krwi chociaż nie są to stricte wojenne. Może być też 3 Królestwa

0

B samolot na bank Boze

0

Te pytania to porażka

13

Umtiti podanie jakiego nasza pomoc od miesiąca nie zrobiła

0

Bałem się że to Gomes xD

2

Messssssi jeeeest

0

Ten krzywy ryj nie mogę na to patrzeć

0

1 1 boże co się stało

0

Brawo Rafa brawo brswo

0

Roberto dzik xD

0

O jezu co mu zeszło

0

Pod koniec połowy to już nie wyglądało tak tragicznie jak na początku, może zaczęli łapać grę 3 obrońców

3

Może Denis na prawe skrzydło a Alba na lewe.

0

Ale to wyjął dzizas

0

Neymar będzie uderzał

0

Jest wolny będzie szansa

0

Na jakiej pozycji gra Roberto? Bo totalnie go nie widzę

4

Powinna być bramka, oblak nie miał piłki w ręce

2

Jak tak dalej będą grać to się skończy jak z Psg

1

Pisali już 16 minut temu o tym

1

Nie no Kuchy to jest jednak fatalny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?