0

Czyli Real Borussia xD

0

Czyli my teraz xD

0

To ten co tych kulek nie umie otwierać?

0

Barca Atletico, Bayern Juve, Real Leicester, Monaco Borussia

0

Bayern Juventus to w tamtym sezonie było xD

0

No i Atletico wg mnie to wyższy poziom niż Psg czy City

1

Mi się zdaje że ta LM bardzie jedną z bardziej wyrównanych

2

Di Maria to jeden z tych zawodników których po prostu nie nawidze

0

Sevilla coś gra wgl?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Sevilla Jeszce może wygrać xD

0

1 0 dla Juve po karnym

0

Czemu po?

1

Się cieszcie że Leicester wygrywa a potem będzie płacz że grają z Realem

0

Jak myślicie? Prędzej juve win czy juve strzeli over 1,5?

0

Rgol legit sklep, kupowałem buty dresy i koszulki

1

Zdaje mi się że jednak Monaco win

0

Z Mathieu też jest beka ale w sensie pozytywnym xD

0

Chodzi o mecze ligowe

10

To niezłe rozluźnienie

0

Właśnie pytanie, czy Barcelona wygrała mecz jak w pierwszym składzie wyszedł Gomes?

0

Go*** graliśmy tak z Celta i jakoś nie narzekales

1

Messi to nam dzisiaj mecz przegrał. Wszystko robił w tempie Gomesa

3

Wiem że jest nagonka na niego ale ten Gomes to chyba nam te mecze sabotuje

0

No teraz Mats zawalił

2

Dzizas krajst

1

Mats ale refleks

0

A mógłbyś napisać jaki tytuł książki?

0

Znacie może jakieś forum gdzie mogę sporo dowiedzieć się o przygotowaniach do matury z matematyki rozszerzonej? Chciałbym to napisać na to 100% i teraz jak jest już tą decydująca faza to żebym wiedział na czym się skupić? Forum matematyka.pl już przeszukałem. Może ktoś tutaj by się podzielił swoim doświadczeniem?

0

Robi dobry grunt pod interesy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?