1

Gomes Boże czy ty to widzisz

0

No się zaczęło Kameni show

0

Ale ten Kameni ma refleks

0

No to jest od jakiegoś youtubera chyba. U mnie połowa klasy tak gada xD

5

Ten ziomek w studiu to po wojaku chyba

0

No mi już weszło i nwm czy za wygraną nie puścić juve i Barcy

0

Był ktoś od nas w studiu Eleven?

0

Ale mecz w Sevilli

0

2 2 Sevilla xD

0

Roker Pereiro na 2 1 xD

0

2 1 co za mecz xD

0

Lewy gra a wiadomo kiedy Neuer wróci?

0

Dobra już 1 1. A miałem grać btts xD

0

Sevilla już wygrywa xD

0

Wątpię że Real na nas wyjdzie ofensywnie. Pewnie się zamuruja i będą czekać na stałe fragmenty

0

Nie gra się Monaco przed ich meczem w LM
Edit: oby utrzymali xD

8

Żeby tylko nasi dzisiaj nie sfrajerzyli

0

To pewnie Ramos strzeli w 94

0

Brawo Griezzmann czy jak on tam

0

Jak oni tego nie strzelili

0

Czemu Mirosławski nie komentuje? xD

0

Gdzie się pieniądze znalazły? Może dlatego że zaciagneli jeszce większy dług i na wszystko nakładają podatki

1

To niekoniecznie jest thriller ale film warto polecić. Wg mnie jeden z lepszych filmów XXI wieku.

1

Gość w szoku chyba

0

To jest aż tak wyreżyserowane?

1

Wg mnie Ancelotti to trener pod puchary. Zdaje mi się że to właśnie Bayern wygra LM.

1

Ja rudego lubię.Taka pozytywna osoba jest potrzebna

0

Można próbować z Paco na prawym skrzydle. Dobrze sobie tam radził

0

tego Gomesa to rzeczywiście nie widać na boisku xD

0

ale piłkę poslali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?