1

To są jaja stawiam Barca wygra to przegrywa albo remis, daje Barca obie strzela to nie strzelają. Dzisiaj dałem Real win to ci remis

1

Wypok że wykop a Mirki i Mirabelki to użytkownicy wykop.pl

6

Bo Gomes nie zagrał tak źle jak Mascherano

0

Zawodnicy chyba serio nie ogarneli pomysłu Lucho

0

Celuje na 90 minimum. Wiem że gdybym serio rok pracował to bym to zrobił spokojnie a przez to że wolałem robić co innego niż się uczyć teraz mam stracha

0

To raczej i tak traktuje jako powtórkę bo np optymalizacje ogarniam i to jest dla mnie darmowe 7pkt. Analityczna i planimetrie zawsze mogę coś ogarnąć, największy problem mam z dowodami geometrycznymi i z tym prawdopodobieństwem. Aksjomat mam i od weekendu się za niego biorę. Nowej ery nie posiadam i raczej już nie widzi mi się jej kupować dlatego chcę wybrać coś z Omegi czy Kiełbasy

0

No pomyliłeś osoby xD jak Przygotowujesz osoby to pewnie miałeś styczność z Kiełbasa i Omega. Co bardziej polecasz?

14

Mascherano to był chyba najgorszy na boisku. Wgl nie ogarnął DM

0

Jakoś mi to idzie. Próbna w styczniu była na 75%. Największy problem mam z prawdopodobieństwem i z tą geometria w sumie.

0

Chciałem się przekonać czy 30-40 zadań dziennie to dużo czy nie.

Edit:
No ja jestem na biochem więc tak samo podstawa. Żałuję że serio pracować zacząłem od marca i mam stracha że mogę się nie wyrobić z materiałem. Zawsze mogę próbować za rok

0

Dobra to ostatnie pytanie, ile mniej więcej dziennie robisz zadań?

0

To jest to pazdro zwykle?

0

Omegi nie robiłeś?

0

No ja też rozszerzenie, chodzi mi w sumie i o planimetrie, analityczna i stereometria. Z czego robisz?

0

Zostało 20 coś dni do matury a ja muszę przerobić geometrie tylko nwm za jaki zbiór się zabrać. Kiełbasa czy omega? Co polecacie? Wiem że omega ma trudne zadania, kiełbasa łatwiejsza ale chyba bardziej pod maturę. Ktoś z was przerbial te dwa zbiory?

0

Atletico chyba już go kupiło

0

Ale to nie jest pomocnik xD

0

Fajnie by było tylko ten brak plotek martwi

0

Eriksen świetny i z pewnością tańszy. Mimo wszystko raczej małe szanse na niego bo nawet plotek nie ma na ten temat

0

Ale ciężkie pytanie dostała. Szkoda dziewczyny

3

Nie są analogiczne bo Neuer obronił strzały które powinny być bramkami a Mats obronił to co musiał obronić

8

Bo to prawda. Jaraja się Dybala bo dwie bramki strzelił a czy zagrał coś Jeszce? Jakieś świetne penetrujące podania czy ważne dryblingi?

0

Zależy jaki masz rozmiar, ja mam niby L i przy moim wzroście 184 jest na styk, lekko za mała bym powiedział

0

W rankingach gazet było że Messi wygra ZP a wygrał Ronaldo

1

Roberto zrobił ładny progres. Przy obecnej sytuacji powinien mieć murowane miejsce z pomocy.

0

A tamten sezon jak gral?

28

No czyli ma DNA Barcy xD

0

A może Mourinho na trenera?

0

Nasi piłkarze wgl wierzą w remontade? Po meczu z PSG wrzucali jakieś motywujące posty a teraz? Ja o niczym nie słyszałem

0

Taka pomoc była by świetna i wchodzący z ławki Alena

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?