Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To są jaja stawiam Barca wygra to przegrywa albo remis, daje Barca obie strzela to nie strzelają. Dzisiaj dałem Real win to ci remis
1
Wypok że wykop a Mirki i Mirabelki to użytkownicy wykop.pl
6
Bo Gomes nie zagrał tak źle jak Mascherano
0
Zawodnicy chyba serio nie ogarneli pomysłu Lucho
0
Celuje na 90 minimum. Wiem że gdybym serio rok pracował to bym to zrobił spokojnie a przez to że wolałem robić co innego niż się uczyć teraz mam stracha
0
To raczej i tak traktuje jako powtórkę bo np optymalizacje ogarniam i to jest dla mnie darmowe 7pkt. Analityczna i planimetrie zawsze mogę coś ogarnąć, największy problem mam z dowodami geometrycznymi i z tym prawdopodobieństwem. Aksjomat mam i od weekendu się za niego biorę. Nowej ery nie posiadam i raczej już nie widzi mi się jej kupować dlatego chcę wybrać coś z Omegi czy Kiełbasy
0
No pomyliłeś osoby xD jak Przygotowujesz osoby to pewnie miałeś styczność z Kiełbasa i Omega. Co bardziej polecasz?
14
Mascherano to był chyba najgorszy na boisku. Wgl nie ogarnął DM
0
Jakoś mi to idzie. Próbna w styczniu była na 75%. Największy problem mam z prawdopodobieństwem i z tą geometria w sumie.
0
Chciałem się przekonać czy 30-40 zadań dziennie to dużo czy nie.
Edit:
No ja jestem na biochem więc tak samo podstawa. Żałuję że serio pracować zacząłem od marca i mam stracha że mogę się nie wyrobić z materiałem. Zawsze mogę próbować za rok
0
Dobra to ostatnie pytanie, ile mniej więcej dziennie robisz zadań?
0
To jest to pazdro zwykle?
0
Omegi nie robiłeś?
0
No ja też rozszerzenie, chodzi mi w sumie i o planimetrie, analityczna i stereometria. Z czego robisz?
0
Zostało 20 coś dni do matury a ja muszę przerobić geometrie tylko nwm za jaki zbiór się zabrać. Kiełbasa czy omega? Co polecacie? Wiem że omega ma trudne zadania, kiełbasa łatwiejsza ale chyba bardziej pod maturę. Ktoś z was przerbial te dwa zbiory?
0
Atletico chyba już go kupiło
0
Ale to nie jest pomocnik xD
0
Fajnie by było tylko ten brak plotek martwi
0
Eriksen świetny i z pewnością tańszy. Mimo wszystko raczej małe szanse na niego bo nawet plotek nie ma na ten temat
0
Ale ciężkie pytanie dostała. Szkoda dziewczyny
3
Nie są analogiczne bo Neuer obronił strzały które powinny być bramkami a Mats obronił to co musiał obronić
8
Bo to prawda. Jaraja się Dybala bo dwie bramki strzelił a czy zagrał coś Jeszce? Jakieś świetne penetrujące podania czy ważne dryblingi?
0
Zależy jaki masz rozmiar, ja mam niby L i przy moim wzroście 184 jest na styk, lekko za mała bym powiedział
0
W rankingach gazet było że Messi wygra ZP a wygrał Ronaldo
1
Roberto zrobił ładny progres. Przy obecnej sytuacji powinien mieć murowane miejsce z pomocy.
0
A tamten sezon jak gral?
28
No czyli ma DNA Barcy xD
0
A może Mourinho na trenera?
0
Nasi piłkarze wgl wierzą w remontade? Po meczu z PSG wrzucali jakieś motywujące posty a teraz? Ja o niczym nie słyszałem
0
Taka pomoc była by świetna i wchodzący z ławki Alena