1

Pisałem że Bayern słaby to się ludzie ze mnie śmiali xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wiem właśnie o to chodzi xD 20 minut temu pisałem że Real zrobił to czego my nie zrobiliśmy xD

0

Oni nawet u siebie w lidze średnio sobie radzą. W porównaniu do poprzednich sezonów

0

Perez posmarowal

1

Bayern zrobił to czego my nie zrobiliśmy, strzelił tą jedną bramkę xD

0

I pewnie ją wygrają. Kto jak nie Real

0

Jak on to wpuścił xD

6

Ronaldo po ZP idzie xD strzeli w jednym meczu dwie bramki i już jest faworytem

4

Bayern nie odrobi xD

0

Bayern to nie istnieje xad

1

Włączyłem ten mecz w 35 minucie, ludzie pisali ze dominacja Bayernu. Oglądam co innego czy co?

6

Przy obecnej formie albo damy dupy albo ich rozjedziemy xD

0

Niech Bayern to wygra żeby mi kupon wszedł xD

0

No właśnie (15)

1

To samo mnie zastanawia. Bayern wgl cały sezon gra w kratę, wyszedł im ten dwumecz z Arsenalem i tyle

0

Barcelona jest jedną drużyna która może ich zatrzymać ale tak samo jedyną która może obskoczyc wpier***

0

Wg mnie to Bayern nie jest w formie od początku sezonu. Też głupio traci punkty w lidze a fazie grupowej LM nie zachwycał. Tak na prawdę wyszedł im dwumecz z Arsenalem

0

Obejrzałem ostatnie 10 minut i Bayern wg mnie wcale dobrze nie grał

0

Jak to możliwe że Robben który jest w wieku Iniesty, jest w stanie biegać przez 90 minut a Andres nie

3

Real zrobił to czego my wczoraj nie potrafiliśmy

0

Siiiiiiiiiiiiiiuuuuu

0

No i zaczęli

1

Nam by z tego karnego dwa razy strzelili

2

W hiszpańskiej by nie odgwizdali

0

Mats z wczoraj by puścił

0

Dopiero teraz włączyłem. Real coś gra czy dominacja Bayernu?

0

Vidal to jest dzik

0

Gra na wrzutki jest bardzo prosta i przy tym skuteczna. Nie można się cały mecz przed tym bronić. Nawet w Fife ludzie tak grają xD

0

Też tego chce ale przeczucie mi mówi że Real łatwo ich pojedzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?