0

Jugol głupi dyskutuje

0

Alves czerwoną dzisiaj dostanie

0

Messi się wkurzył to ogarną w drugiej połowie

0

Gowno nie faul

0

Jak ja tego jugola nie lubię

0

Jak w Paryżu Mats nam dupe ratował to teraz się coś nie popisuje

0

Z Bayernem też wygrywali 2 0

0

Ten kloc na skrzydle i nikt go nie czyści

0

Wszystko im wchodzi

0

Podanie klasa ale Gigi co wyjął

0

Juventus się gubi przy pressingu

2

Nie jest źle, przynajmniej biegają. Nie to co w Paryżu

0

Alves dziureczka xD

0

Lepiej ze straciliśmy bramkę od razu niż w 60 minucie

0

Swirujesz?

0

Zawsze jak stawiam na Barce to przegrywają, wczoraj jeden gość z la rambli mnie na mówił i jak psu w dupe

0

A czyli piłkarz, który opuścił klub i potem grając w innym klubie strzeli swojemu byłemu klubowi bramkę to nie może się spuszczać celebrując bramkę i musi mieć szacunek?

0

Real gra chu*** ale przynajmniej punktuje tych sredniakow

0

Zawsze jak postawie na Barce to przepier* *

1

Jak to karny a nie wolny

1

Jeszcze pewnie go liga zawiesi

0

Czemu nie strzelał

2

Jak to jest wgl możliwe że Gomes Jeszce biega na boisko

3

Ten Gomes dalej gra?

0

Podczas meczu denerwuje mnie Gomes a potem. W studiu siedzi ten gość po wojakach. To parodia jakas chyba

4

Na to gowno co gra Gomes to nawet magia Umtitiego nie pomoże

0

Jak zwykle nam byli zawodnicy strzelają

0

Messi widzi tylko najlepsze rozwiązania, chyba nie widzi komu podaję xD

2

Jak kłoda padł na ziemię

1

Gomes Boże czy ty to widzisz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?