Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jugol głupi dyskutuje
0
Alves czerwoną dzisiaj dostanie
0
Messi się wkurzył to ogarną w drugiej połowie
0
Gowno nie faul
0
Jak ja tego jugola nie lubię
0
Jak w Paryżu Mats nam dupe ratował to teraz się coś nie popisuje
0
Z Bayernem też wygrywali 2 0
0
Ten kloc na skrzydle i nikt go nie czyści
0
Wszystko im wchodzi
0
Podanie klasa ale Gigi co wyjął
0
Juventus się gubi przy pressingu
2
Nie jest źle, przynajmniej biegają. Nie to co w Paryżu
0
Alves dziureczka xD
0
Lepiej ze straciliśmy bramkę od razu niż w 60 minucie
0
Swirujesz?
0
Zawsze jak stawiam na Barce to przegrywają, wczoraj jeden gość z la rambli mnie na mówił i jak psu w dupe
0
A czyli piłkarz, który opuścił klub i potem grając w innym klubie strzeli swojemu byłemu klubowi bramkę to nie może się spuszczać celebrując bramkę i musi mieć szacunek?
0
Real gra chu*** ale przynajmniej punktuje tych sredniakow
0
Zawsze jak postawie na Barce to przepier* *
1
Jak to karny a nie wolny
1
Jeszcze pewnie go liga zawiesi
0
Czemu nie strzelał
2
Jak to jest wgl możliwe że Gomes Jeszce biega na boisko
3
Ten Gomes dalej gra?
0
Podczas meczu denerwuje mnie Gomes a potem. W studiu siedzi ten gość po wojakach. To parodia jakas chyba
4
Na to gowno co gra Gomes to nawet magia Umtitiego nie pomoże
0
Jak zwykle nam byli zawodnicy strzelają
0
Messi widzi tylko najlepsze rozwiązania, chyba nie widzi komu podaję xD
2
Jak kłoda padł na ziemię
1
Gomes Boże czy ty to widzisz