Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po to by ktoś taki jak ty się pytał
0
Ale kagawa ładnie i 3 2
0
Mbappe strzela i 3 1
0
Dembele to i z lewej i z prawej xD
0
Falcao z Atletico by to strzelił
1
Wg mnie Dembele lepszy od Dybali
0
Dembele fajnie próbuje rozgrywać
0
Jest szansa że przynajmniej Real odpadnie wcześniej niż my xD
1
Barca z 2015 była lepsza niż ta Pepa, też się z tym zgadzam
0
Nasz forma to taka sinusoida nawet jak ją obrocimy względem osi OX to dalej będzie sinusoida xD
0
Też bym chciał xD
0
Hart to albo wyjmie strzał nie do obrony albo puści babola xD
3
No właśnie Blanc mógłby się sprawdzić. W PSG ogarnął te gwiazdy
0
Znając życie Real wygra a potem na SB ich rozjedzie albo już dzisiaj ich rozjedzie xD
1
Rok temu w kwietniu nasza sytuacja obrocila się o 180 stopni może teraz będzie tak samo
0
Chyba nikt prócz nas i Arsenalu tak wpie*** nie obskakiwał
0
Chodzi o to że ich nie wpuścił, żadnej zmiany
1
Nie postawią autobusu. Nie popełnią tego błędu co PSG. Wyjdą normalnie, strzela nam z 2 bramki i po awansie
0
3 bo w Anglii też obskoczylismy. Teraz wystarczy awansować dalej i 1/2 obskoczyc wpie**** od szwabow
0
Wierzyłem w remontade po mecz z PSG, miałem przeczucie że nam się uda a teraz nic nie czuje
0
Jakby tą jedną strzelili
1
Za 3 tygodnie matury. Lepiej się za zadanka z matmy wezmę
0
No i po ptokach
0
Czemu oni nie kryją tych przed polem karnym. Ich każda wciepka idzie po ziemi przed pole karne
1
Bayern też przegrywał 2 0
1
Przynajmniej coś próbują
2
Na zbawienie Andre Gomes
0
Też macie wrażenie że ten sezon się dłuży i dłuży? Zawsze to tak szybko leciało
0
Zawsze jak postawie Barce to nie wchodzi czy to wygrana czy obie strzela. Dzisiaj podobnie jak 14 lutego zagrałem obie strzela. Wtedy było 4:0,ciekae.jak będzie dzisiaj
0
Mascherano zawsze spóźniony. Iniesta tragedia