0

To są jaja xD Lewy nie był to mu gwizdza

0

Ale ten Ronaldo to jest fart xD

0

To było wiadome że ten dzikus wyleci

0

Chodzi mi o to że tak głośno się o nich mówiło w tamtym sezonie, że Coman to lepszy Ribery, a Costa zjada Robbena.

0

Wgl czemu w Bayernie dalej grają Robben i Ribery a nie Costa i Coman?

0

Zamiast lutac to się bawi xD

0

Też mi się zdaje że obroni.Najlepsze jest to że każdy liczył na słaby Bayern który miał ich wyeliminować xD

0

To chyba miał Bayern kontrolować xD

1

Medicus. Film na podstawie angielskiej opowieści

2

Mógłbyś mi podesłać?

0

Przyroda chyba jest w drugi dzień. Jutro tylko wos z hisem i polski

0

Chyba z 2010

0

Tak samo uważam. Czy on coś zrobił niesamowitego prócz tych dwóch bramek?

0

Do lepszych szkół trzeba mieć testy dobrze napisane

0

Bo to zacznie dopiero obowiązywać od 1 lipca i chyba do tej pory bah będzie dostępny

0

Do ilu doszedł duet Hajzerow w Milionerach?

0

Nic już lepiej nie pisz

0

A co z Maturami? xD

0

Właśnie też mnie to zastanawia xD

1

Mi się zdaje że Atletico ma lepszą obronę

1

Jak Messiemu będzie się chciało tak jak Neymarowi z PSG i przy tym Suarez i Neymar zagra na poziomie to jest szansa

5

Takiego Paco i Alby zabrakło w meczu z Juve

0

Paco załatwił sobie pewny występ z Realem

0

Ważny odbiór to ten fauluje

0

o kogo chodzi z tej Argentyny?

8

jakby Alba grał z juve to by wgl inaczej funkcjonowała lewa strona

0

A z Dybala wiadomo?

0

Wiadomo co z Dybala i czy Lewangolski zagra z Realem?

0

Barca dzisiaj wygra bo na nich nie postawiłem

1

Real ma większego farta niż ja pecha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?