Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To są jaja xD Lewy nie był to mu gwizdza
0
Ale ten Ronaldo to jest fart xD
0
To było wiadome że ten dzikus wyleci
0
Chodzi mi o to że tak głośno się o nich mówiło w tamtym sezonie, że Coman to lepszy Ribery, a Costa zjada Robbena.
0
Wgl czemu w Bayernie dalej grają Robben i Ribery a nie Costa i Coman?
0
Zamiast lutac to się bawi xD
0
Też mi się zdaje że obroni.Najlepsze jest to że każdy liczył na słaby Bayern który miał ich wyeliminować xD
0
To chyba miał Bayern kontrolować xD
1
Medicus. Film na podstawie angielskiej opowieści
2
Mógłbyś mi podesłać?
0
Przyroda chyba jest w drugi dzień. Jutro tylko wos z hisem i polski
0
Chyba z 2010
0
Tak samo uważam. Czy on coś zrobił niesamowitego prócz tych dwóch bramek?
0
Do lepszych szkół trzeba mieć testy dobrze napisane
0
Bo to zacznie dopiero obowiązywać od 1 lipca i chyba do tej pory bah będzie dostępny
0
Do ilu doszedł duet Hajzerow w Milionerach?
0
Nic już lepiej nie pisz
0
A co z Maturami? xD
0
Właśnie też mnie to zastanawia xD
1
Mi się zdaje że Atletico ma lepszą obronę
1
Jak Messiemu będzie się chciało tak jak Neymarowi z PSG i przy tym Suarez i Neymar zagra na poziomie to jest szansa
5
Takiego Paco i Alby zabrakło w meczu z Juve
0
Paco załatwił sobie pewny występ z Realem
0
Ważny odbiór to ten fauluje
0
o kogo chodzi z tej Argentyny?
8
jakby Alba grał z juve to by wgl inaczej funkcjonowała lewa strona
0
A z Dybala wiadomo?
0
Wiadomo co z Dybala i czy Lewangolski zagra z Realem?
0
Barca dzisiaj wygra bo na nich nie postawiłem
1
Real ma większego farta niż ja pecha