Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Według mnie Dembele lepszy.
3
Munir w Polsce gra xD
0
Skakanka serio tak pomaga?
1
Federer wygra Wimbledon
0
Ja uważam tak samo
0
Jak ja tego Nadala nie cierpię
0
Dlaczego Hawk eye się nie liczy?
0
Na papierze atak silny, a obrona przeciętna. Inaczej jest w rzeczywistości.
0
Orientuje się ktoś z was jak wyglądały progi na informatykę na UJ w tamtym roku? Widziałem listę gdzie była tylko jedna informatyka( jest ich kilka) i próg w porównaniu do 2015 skoczył aż o 10 punktów. Tak było naprawdę?
0
Bardzo dobra decyzja by zrobić coś nowego. Przynajmniej nie wyjdzie z tego ogrzewany kotlet jak Archiwum X nowe.
0
Mi się bardzo podoba xD
0
30 za Dembele to jak za darmo w obecnej sytuacji na rynku
2
No mi to już wzsytko jedno xD
0
Tak jak dla większości osób z tej strony zagrożeniem było Napoli. Bayern od początku sezonu grał słabo, męczył się w lidze. Jednym możliwym zagrożeniem była Barcelona.
0
Obok Bayernu? Bayen zagrał tylko dwa dobre mecze z Arsenalem i tyle.
0
Szkoda ze nie Ronaldo hat-tricka
0
Plus taki ze może nasi wyjdą mega zmotywowani na nowy sezon
1
Zidane całą karierę miał na farcie. Tak na prawdę nie wyszedł mu ten finał z 2006.
1
Serio się nastawialiscie że Real przegra ze słabym Juve?
0
Nwm co robić oglądać czy se darować. Zazwyczaj jak oglądam to Real wygrywa
1
Dwa razy karne i raz dogrywka
0
O której walczy Popek z Burneika?
2
Albo Tata Martino xD
3
Ten mecz idealnie podsumowuje nasz sezon
1
Co oni robią? Co oni odpier******
5
Ronaldo będzie tak strzelał Buffonowi
0
Ibrahimowica postawił
1
Ale dupa.
0
Pierwszy sezon: Lucho
3 puchary
Drugi sezon:
2 puchary bez najważniejszego czyli LM
Trzeci sezon:
Prawdopodobnie jeden puchar, najmniej ważny.
Co by było w czwartym sezonie?
0
Ci komentatorzy to jakiś dobry staff musieli palić