Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ja wole żeby się pokazywał do gry i próbował coś ciągnąć. 10 razy nie wyjdzie ale w końcu się uda
4
No właśnie nic nie robi
3
Wg mnie Asensio prócz pierwszego meczu 5o cały turniej ma cienki
2
Asensio zagrał świetnie z Macedonia i tyle. Nwm czemu hejt tylko na Dele
1
Gdzie ten drugi gość siedzi że wgl nie słychać
0
Hajto nie komentuje?
0
O co chodzi z Laporta? Widziałem właśnie ze dużo osób pisze iż będzie zmiana zarządu
0
no na zadaniach np: wyszedł ci dobry wynik, myślałeś że masz dobry zapis a full puntków nie dali
0
Jesteśmy w niżu no i chyba więcej kasy jak więcej studentów xD
0
Matme pisałes? Scinali ci bardzo?
0
ja nie mogę wbić xD
0
Ja celuje na 80+ ale totalnie nie mam pojęcia jak ocenią
0
Tak jak w Gattace
0
Powinno dać bez lipy. Ja to się matma roz stresuje bo nie mam pojęcia jak mi ocenią
0
U mnie w Lublinie leje ostro
0
Ja z Lublina
0
A puchar króla też stracili?
0
On z tą Bruna to raz jest a raz nie xD
10
No stracimy. Nwm wgl jakim cudem ktoś taki może dojść do takiego wielkiego klubu jak Barcelona.
11
Jak dojdzie ten Lima to zarząd powinien się podać do dymisji
1
Aż mnie serce boli jak to czytam
0
Asensio gra coś?
0
A Munir czemu nie gra?
0
Suarez już skład stracił? xD
4
Mówił też że kibice gwizdają xD
0
No ale pytam się ciebie
3
Szybciej xDDDDDD
1
Co to jest ten Dawidowicz
1
Oryginalne, nawet masz stacjonarki. Jedyne do czego można się przyczepić to że nie wysyłają butów w doubleboxie i czasami przychodzi uszkodzone pudełko
0
Czemu Francuzów nie ma? Przecież oni z takim Mbappe czy Dembele by na luzie to pykneli