1

>Nolan
>wybitny film
Wybierz jedno

4

Chyba nie ma innego napastnika który tak by się dopasowal

1

xDDDDDDDDDD

9

Szybki murzyn na 3 1

3

Z tych lodów mógłbyś wybudować sobie fajny domek

0

A co z tym murzynem z Legii? Chukwu czy jak on

9

Szybkie silne murzyny. Zwód to wypuszczenie piłki i bieg ile sił. Na najwyższym poziomie coś takiego nie przechodzi

0

Ale ich ten murzyn robi

0

Verratti nie do wyjecia.

7

Dembele i jakiś fajny rozgrywający.

0

Teraz Neymar Messi i Luisito na osobności rozmawiają

12

Gra neutralnego

0

Dembele nie Dybala i będę zadowolony

0

Dembele jest 5 czy 6 lat młodszy. Wg mnie ma większy potencjał niż Neymar.

0

Ja bym Dembele widział.

0

Po co nam Neymar z jeszcze większą pensja? To nie jest zawodnik którego nie da się zastąpić.

0

Jak chce odejść za kasą to niech idzie. Wpadnie nam sporo pieniędzy na transfery tylko cxy zarząd będzie umiał porządnie je wydać.

0

Neymar na lewym a on na prawym

1

Zamówienie z Allegro od Januszy. To jest to samo jakbyś zamówił z Chin tylko oni doliczaja sobie jakąś kwotę. Ogólnie to polega że ty im dajesz hajs a oni na twój adres zamawiają z Chib

1

Co uważacie z tym Neymarem i PSG? Uwielbiam gościa bo jest niesamowitym piłkarzem ale jeśli chce odejść i wpłynęła by oferta 120mln+ Verratti to wg mnie zarząd powinien to zaakceptować

0

gdzie polecacie kupić internet? idę na studia do Krakowa i będę potrzebował by pracować na lapotpie

0

Grać 10 lat razem, mieć cały BS i to przegrać.

0

Jakich on miał przeciwników

0

Ciekawe czy Cilic powie co się mu stało. Ronaldo by powiedział od razu ze grał z bólem kolana xD

0

Cilic się poplakal

0

Cilic zbroje obsral

0

Federer przełamał

1

Ja nie lubię Carloaa

0

Ja z zatoki pobieram

0

A kto miał u nich 10?wiem że Ozil a po jego odejściu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?