Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
>Nolan
>wybitny film
Wybierz jedno
4
Chyba nie ma innego napastnika który tak by się dopasowal
1
xDDDDDDDDDD
9
Szybki murzyn na 3 1
3
Z tych lodów mógłbyś wybudować sobie fajny domek
0
A co z tym murzynem z Legii? Chukwu czy jak on
9
Szybkie silne murzyny. Zwód to wypuszczenie piłki i bieg ile sił. Na najwyższym poziomie coś takiego nie przechodzi
0
Ale ich ten murzyn robi
0
Verratti nie do wyjecia.
7
Dembele i jakiś fajny rozgrywający.
0
Teraz Neymar Messi i Luisito na osobności rozmawiają
12
Gra neutralnego
0
Dembele nie Dybala i będę zadowolony
0
Dembele jest 5 czy 6 lat młodszy. Wg mnie ma większy potencjał niż Neymar.
0
Ja bym Dembele widział.
0
Po co nam Neymar z jeszcze większą pensja? To nie jest zawodnik którego nie da się zastąpić.
0
Jak chce odejść za kasą to niech idzie. Wpadnie nam sporo pieniędzy na transfery tylko cxy zarząd będzie umiał porządnie je wydać.
0
Neymar na lewym a on na prawym
1
Zamówienie z Allegro od Januszy. To jest to samo jakbyś zamówił z Chin tylko oni doliczaja sobie jakąś kwotę. Ogólnie to polega że ty im dajesz hajs a oni na twój adres zamawiają z Chib
1
Co uważacie z tym Neymarem i PSG? Uwielbiam gościa bo jest niesamowitym piłkarzem ale jeśli chce odejść i wpłynęła by oferta 120mln+ Verratti to wg mnie zarząd powinien to zaakceptować
0
gdzie polecacie kupić internet? idę na studia do Krakowa i będę potrzebował by pracować na lapotpie
0
Grać 10 lat razem, mieć cały BS i to przegrać.
0
Jakich on miał przeciwników
0
Ciekawe czy Cilic powie co się mu stało. Ronaldo by powiedział od razu ze grał z bólem kolana xD
0
Cilic się poplakal
0
Cilic zbroje obsral
0
Federer przełamał
1
Ja nie lubię Carloaa
0
Ja z zatoki pobieram
0
A kto miał u nich 10?wiem że Ozil a po jego odejściu?