Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ter Stegen zbroje obsral
0
Masche japierdziele
1
Ciepła klucha xDD
1
I kto strzelił? xD
0
Już powinien mieć 5 asyst i 3 bramki.
0
Znowu te pręty
0
Może Busiego na 6 i Paulinho na 5?
0
A ile oni chcą?
0
To może lepiej kupię samo Eleven. Ile średnio idzie transferu na mecz?
0
Ja teraz wyjadę na studia do innego miasta i na pewno muszę kupić jakiś internet. Myślę o pakiecie 50gb z Play. Orientuje się ktoś z was ile transferu idzie na jeden mecz? Pewnie kupię Eleven albo to weeb.tv
0
Dla mnie Valverde to po prostu ciepła klucha taka, taką jak i Martino
45
Żeby nie odpuścili tego Dembele. Gość zrobił wszystko co mógł, wyszedł na wojnę z klubem, stracił opinię w całym Dortmundzie. Będzie mi go po prostu szkoda.
0
No ja na pewno się nie zdziwie jak za rok odejdzie.
0
No już znalazłem właśnie. Dodałem sobie do listy.
0
Bardzo szanuje ten film i nie rozumiem czego ludzie się z niego śmieją.
1
To jest kilka wersji? Ja oglądałem tylko ten z Fonda
1
Chyba że chcesz coś co zrobi Ci papkę z mózgu. To wybierz coś Lyncha (Tylko raczej nie Diune).
1
Jak chcesz fajny thriller to polecam Podejrzani, Memento, Seven czy Gra. A wogole kozak jest(niby horror psychologiczny) Drabina Jakubowa.
1
2000-2005 to nie jest stare kino xD. Może obejrz to co przeciętny zjadacz chleba lubi czyli : Pulp Fiction, Nketykalni, Fight Club czy Wyspa Tajemnic.
0
Orientuje się kto czy pobiore gdzież film "Paris can wait"? Na kilku stronach jest tylko jedna wersja ale z serbskimi napisami xD
0
Nie mogę się doczekać Fify 18 i trybu menadżera. Takie transfery do Barcelony zrobię hehe.
1
Z tańszych to mi Żywiec smakuje.
0
Szczęsny wg mnie lepszy od Matsa. Potrafi wyjąć mega ciężkie piłki tylko brak mu koncentracji przez co popełni głupie błędy.
0
Wygląda jakby dla nas nawet się nie zaczęło.
1
Mieli kupić pomocnika z topu. Ok ni dobra, może się nie udało, mało jest pomocników o profilu którego potrzebujemy i ciężko ich wyjąć (już nie wnikam w Seriego czy jakiegoś młodego). Ale w to samo okienko stracić najlepszego skrzydłowego i nawet go nie zastąpić? Przecież to trzeba mieć dysfunkcje mózgu. Nie wiem czy śmiać się czy płakać.
2
Ciekawe czy na treningach się rzuca. Pamiętam ten pożegnalny mecz Podolskiego co sprzed pola karnego w okno załadowal. To był strzał nie do obrony, a i tak Hart próbował zrobić wszystko by go wyjąć.
0
Nie dość że przykro się patrzy na grę to jeszcze ten nasz zarząd.
3
Teraz tak myślę że z moim fartem to może Real kupić Dembele xD
22
Puszcze dwa single. Jeden Cou zostanie w Liverpoolu, a drugi to Dembele zostanie W BVB. Z moim fartem obydwa nie wejdą.
4
Jak było to pisać.
"Sport": Messi w nocy z 21. na 22. lipca spotkał się z Neymarem i w zamian za zostanie na Camp Nou obiecał mu, że "zrobi wszystko, żeby to Neymar wygrał Złotą Piłkę"!