3

Ter Stegen zbroje obsral

0

Masche japierdziele

1

Ciepła klucha xDD

1

I kto strzelił? xD

0

Już powinien mieć 5 asyst i 3 bramki.

0

Znowu te pręty

0

Może Busiego na 6 i Paulinho na 5?

0

A ile oni chcą?

0

To może lepiej kupię samo Eleven. Ile średnio idzie transferu na mecz?

0

Ja teraz wyjadę na studia do innego miasta i na pewno muszę kupić jakiś internet. Myślę o pakiecie 50gb z Play. Orientuje się ktoś z was ile transferu idzie na jeden mecz? Pewnie kupię Eleven albo to weeb.tv

0

Dla mnie Valverde to po prostu ciepła klucha taka, taką jak i Martino

45

Żeby nie odpuścili tego Dembele. Gość zrobił wszystko co mógł, wyszedł na wojnę z klubem, stracił opinię w całym Dortmundzie. Będzie mi go po prostu szkoda.

0

No ja na pewno się nie zdziwie jak za rok odejdzie.

0

No już znalazłem właśnie. Dodałem sobie do listy.

0

Bardzo szanuje ten film i nie rozumiem czego ludzie się z niego śmieją.

1

To jest kilka wersji? Ja oglądałem tylko ten z Fonda

1

Chyba że chcesz coś co zrobi Ci papkę z mózgu. To wybierz coś Lyncha (Tylko raczej nie Diune).

1

Jak chcesz fajny thriller to polecam Podejrzani, Memento, Seven czy Gra. A wogole kozak jest(niby horror psychologiczny) Drabina Jakubowa.

1

2000-2005 to nie jest stare kino xD. Może obejrz to co przeciętny zjadacz chleba lubi czyli : Pulp Fiction, Nketykalni, Fight Club czy Wyspa Tajemnic.

0

Orientuje się kto czy pobiore gdzież film "Paris can wait"? Na kilku stronach jest tylko jedna wersja ale z serbskimi napisami xD

0

Nie mogę się doczekać Fify 18 i trybu menadżera. Takie transfery do Barcelony zrobię hehe.

1

Z tańszych to mi Żywiec smakuje.

0

Szczęsny wg mnie lepszy od Matsa. Potrafi wyjąć mega ciężkie piłki tylko brak mu koncentracji przez co popełni głupie błędy.

0

Wygląda jakby dla nas nawet się nie zaczęło.

1

Mieli kupić pomocnika z topu. Ok ni dobra, może się nie udało, mało jest pomocników o profilu którego potrzebujemy i ciężko ich wyjąć (już nie wnikam w Seriego czy jakiegoś młodego). Ale w to samo okienko stracić najlepszego skrzydłowego i nawet go nie zastąpić? Przecież to trzeba mieć dysfunkcje mózgu. Nie wiem czy śmiać się czy płakać.

2

Ciekawe czy na treningach się rzuca. Pamiętam ten pożegnalny mecz Podolskiego co sprzed pola karnego w okno załadowal. To był strzał nie do obrony, a i tak Hart próbował zrobić wszystko by go wyjąć.

0

Nie dość że przykro się patrzy na grę to jeszcze ten nasz zarząd.

3

Teraz tak myślę że z moim fartem to może Real kupić Dembele xD

22

Puszcze dwa single. Jeden Cou zostanie w Liverpoolu, a drugi to Dembele zostanie W BVB. Z moim fartem obydwa nie wejdą.

4

Jak było to pisać.

"Sport": Messi w nocy z 21. na 22. lipca spotkał się z Neymarem i w zamian za zostanie na Camp Nou obiecał mu, że "zrobi wszystko, żeby to Neymar wygrał Złotą Piłkę"!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?