1

No jakby juve strzelilo to i mi by wszedł kupon xD

11

Ale Semedo to będzie kocur.

0

Ale ciary przeszły na hymnie

0

Jest już demo Fify na PC? Bo nie widzę

0

Że wygra Olympiakos albo Sporting.

0

Nie każdy dostał xD

1

Chyba zrezygnowali z tych o 12.

0

Te hesh 2 też mam podłączone do komputera i grają naprawdę dobrze. Znasz może jakieś bezprzewodowe douszne? W telefonie zepsuł mi się jack.

0

Ja właśnie też szukam bezprzewodowych ale wolałbym douszne.

2

4 0 z Realem xD

2

Już remisują xD

1

Skład godzinę przed meczem

0

Jeszcze Live strzeli

0

Co masz jeszcze na kuponie? Ja właśnie miałem grać tu btts ale się spóźniłem xD i nwm czy coś sklejac.

0

Książki w liceum żadnej nie przeczytałem xD. Rozszerzenie z polskiego na 70 z tym że bazowalem na filmach.

0

Podpinam się do pytania.

0

Ze 100 zrobić 1000 nie jest trudno. W tamtym sezonie kilka razy w jeden dzień z 50 robiłem 1k. Rekord to z 50 zrobiłem 1500 tylko ze przegrałem wszystko następnego dnia..

0

Pewnie narobią przekrętów na Minie.

0

Druga drużyna ma baraże czy jest opcja że Włosi nie pojadą na mundial?

1

Jak beta nam zamknęli to i mniej gram. Najczęściej mimo wszystko na fortunie ale ludzie LV chwalą.

1

No bet365 był najlepszy, bez podjazdu.

0

Już mieszkanie ma?

1

No właśnie też tego nie rozumiem ale ma do tego prawo.

4

Gusta i gusciki

9

No ja się zaśmiałem to chciałem się tym podzielić.

41

Z Facebooka jakiś komentarz. Dalej trio MSN Messi, Suarez, Nigga

0

No ja kiedyś to czytałem każdy artykuł, a potem la rambla i tylko tu siedzę

19

Może lubi bzykac xD

0

Ja mam prawie 24k xD

0

Oj potwierdzam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?