0

Vidal brameczka jednak.

0

Gooooool Suarez?

3

Jak ten gość w studiu dziwnie wygląda

0

Mu chodzi o aktualny mecz Atletico z Sevilla. Chce żeby w nim był remis.

0

Na ustawke wygląda

2

XDDDDDDDD Sajgon

4

ciekawe co by zrobił Neymar gdyby to był Cavani, a nie Suarez xD

0

W zyletkach denerwuje mnie ze często pojawiają mi się krostki, a używam wielu kosmetyków do skóry wrażliwej.

0

Tak też czytam na forach to ludzie piszą że golarka ma problem z dotarciem do kliku miejsc (głównie szyja). Więc chyba zostanę przy tych na żyletki.

0

No o twarz mi chodzi xD

2

Zawsze goliłem się maszynką na żyletki ale teraz zastanawiam się nad elektryczną. Denerwuje mnie ciągłe dokupywanie ostrzy których cena jest dosyć spora. Opłaca mi się kupić elektryczną i czy da radę golić się nią na zero?

0

No ja właśnie myślałem nad czystym Villareal i btts w Sociedad

0

Jakieś typy na dzisiejsze mecze w hiszpańskiej?

2

Mbappe na 100 dostanie tą nagrodę.Na swój wiek jest niesamowicie medialny co na pewno bardzo mu pomoże.

0

Jaki jest rekord ligi wygranych meczy od początku sezonu? Ten Barcy Tito z 2012?

0

Ten Paulinho co gra xD

0

Ja dałem Lipsk over 1.5, jak zwykle jeden mecz....

1

Dałem obie strzela...

Edit. I strzelili

0

X kom ma lepsze ceny niż morele

0

Najlepiej to z internetu, x kom ma bardzo dobre ceny.

1

Rok temu Cwiakala mówił w jakimś meczu że Messi z Denisem mają jakiś pakt by szukać się na boisku xD

2

Jeszcze podobno Leo mówił Neyowi że zrobi wszystko by wygrał Złotą Piłkę. W tym sezonie pewnie oddawałby mu wszystkie karne i wolne.

3

Zlatan by go od razu ustawił.

0

Mbappe na 2 0. Asysta Neymara

0

Już mógł strzelić bo mam PSG-1

0

Nie strzelił Cavani xD

0

Jeszcze karnego ma PSG. Ciekawe cxy znowu zabiorą piłkę Cavaniemu

0

Ale gość bombę puścił.

0

Ten dziadek co PSG komentuje to jakiś Hajto na fejku

13

Alves nie chciał dać piłki Cavaniemu by ten mógł strzelać wolnego. Potem dał ją Neymarowi xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?