Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja pierdziele znowu pręty
0
Suarez w końcu zrobił coś co powinien
0
Gra dno ale nie dno i dwa metry mułu
5
Krytykujecie Gomesa, a wg mnie gra dzisiaj lepiej niż Rakieta czy Suarez
2
Suarez ale to jest kloc jezu. Gdzie jest jego drybling
7
Można wyłączyć xD
0
Poleci ktoś ze studiujących matmę jakiś podręcznik wprowadzający do logiki?
0
Ale tip do Fify. Miałem problem z grą w SB na klasie światowej. Ustawiłem sobie starą obronę w ustawieniach i teraz wygrałem na legendarnym xD
0
Dzisiaj na wyjeździe w LA liga czy Roberto na PO? xD
0
Dziwi mnie właśnie ze ktoś pokazuje naprawdę dobry skład i ludzie mu piszą że czymś takim za wiele nie ugrasz. Sam chciałbym za tydzień spróbować ale mam jakiś tani skład z Bundesligi/Portugalskiej xD
0
Na grupach często widzę ludzi z mega składami którzy pytają czy dadzą tym radę w Champions i każdy odpowiada że to max Gold że max Silver dlatego pytam
0
Mamy pytanie o FUT Champions tam się liczy skład czy skill?
0
Jakiego CAM i CB polecacie z La liga? Mam już Gimeneza i Laporte i szukam kogoś jeszcze. Oczywiście w przystępnej cenie xD
0
Macie pomysl na jakiś fajny składzik do 60k na PC? Trafiłem Albe i pogoniłem xD Aktulanie gram hybrydą z Niemieckiej i Portugalskiej i jest kozak ale chciałbym jakiś drugi który stanie się głowny ,a hybryda jako fitness. Najlepiej 4-3-2-1 ,a liga to w sumie byle co xD
0
xDD ogólnie chodzi ze myślę że ogarniam temat u nagle się okazuje by zrobić to zadanie to musisz mieć wiedzę z innych działów matmy czy informatyki.
0
No jest mega przeskosk, nawet nie mogę znaleźć żadnego punktu zaczepienia.
0
Chciałbym tu być bo jest to na pewno ciekawe ale dobija mnie to że siedzę nad czymś cały dzień i nie widzę żadnych efektów
0
TCS na UJ xDD nigdy nie miałem problemów z, matma w szkole, szybko to ogarnialem nawet do rozszerzenia sam się uczyłem przez rok bo jestem po biol chemie. Tutaj masakra nawet nwm jak to opisać ale kierunek prestiżowy bardzo.
0
Ludzie ale mam problem. Dostałem się na jakiś hardcorowy kierunek na studiach i nic nie ogarniam. Dużo siedzę w domu i się uczę, już czuję że powoli rozumiem o co chodzi, a potem widzę jakie mam zadania o nawet nwm jak to ugryźć. Myślę nad przenosinami (o ile się da) ale z drugiej strony głupi mi rezygnować z tak prestiżowego kierunku.
0
No właśnie ale wolałbym szkło jakieś. Etui nie chce bo mi bardzo wygląd podchodzi.
0
Pytanie do posiadaczy Redmi Note 4/4x lub osób posiadających telefon z ekranem 2.5D. Szukam jakiegoś fajnego szkła na telefon ale czytałem że na ekran 2.5D jest problem ze zwykłymi szklami. Możecie coś polecić ewentualnie czego używacie?
0
Mi na zawodowcu idzie, a od WC wpierdziel
4
To po kursie 1.0
0
Coś takiego jak Dommanu pokazywał?
0
Ma ktoś jakiś op tani skład do Futa? Albo jaka formacja teraz najlepiej?
0
On z 10k kosztuje. Trochę sporo. A na N?
0
Chce kupić jakiegoś taniego i dobrego LS i N z hiszpańskiej do Futa. Myślałem nas Rodrigo czy może jest lepsza opcja? A LS? Bo tu nie mam pomysłu
0
Ma ktoś taki problem z Tidalem? Słucham normalnie muzyki i często utwór się wyłącza. Muszę wtedy wybierać go od nowa, strasznie to denerwujące.
0
No nwm będę próbował ale już mnie denerwuje. Czuję się jak w Fifie 14 ja mam 20 strzałów w tym 15 obronionych, a gość ma 4 strzały i wynik 2:1 dla niego ofc
0
Ja mam jakieś problemy z grą że obronę elegancko ogarniam ale nie potrafię wykorzystywać okazji. Mam sam na sam to jak mam strzelać?