0

Ja pierdziele znowu pręty

0

Suarez w końcu zrobił coś co powinien

0

Gra dno ale nie dno i dwa metry mułu

5

Krytykujecie Gomesa, a wg mnie gra dzisiaj lepiej niż Rakieta czy Suarez

2

Suarez ale to jest kloc jezu. Gdzie jest jego drybling

7

Można wyłączyć xD

0

Poleci ktoś ze studiujących matmę jakiś podręcznik wprowadzający do logiki?

0

Ale tip do Fify. Miałem problem z grą w SB na klasie światowej. Ustawiłem sobie starą obronę w ustawieniach i teraz wygrałem na legendarnym xD

0

Dzisiaj na wyjeździe w LA liga czy Roberto na PO? xD

0

Dziwi mnie właśnie ze ktoś pokazuje naprawdę dobry skład i ludzie mu piszą że czymś takim za wiele nie ugrasz. Sam chciałbym za tydzień spróbować ale mam jakiś tani skład z Bundesligi/Portugalskiej xD

0

Na grupach często widzę ludzi z mega składami którzy pytają czy dadzą tym radę w Champions i każdy odpowiada że to max Gold że max Silver dlatego pytam

0

Mamy pytanie o FUT Champions tam się liczy skład czy skill?

0

Jakiego CAM i CB polecacie z La liga? Mam już Gimeneza i Laporte i szukam kogoś jeszcze. Oczywiście w przystępnej cenie xD

0

Macie pomysl na jakiś fajny składzik do 60k na PC? Trafiłem Albe i pogoniłem xD Aktulanie gram hybrydą z Niemieckiej i Portugalskiej i jest kozak ale chciałbym jakiś drugi który stanie się głowny ,a hybryda jako fitness. Najlepiej 4-3-2-1 ,a liga to w sumie byle co xD

0

xDD ogólnie chodzi ze myślę że ogarniam temat u nagle się okazuje by zrobić to zadanie to musisz mieć wiedzę z innych działów matmy czy informatyki.

0

No jest mega przeskosk, nawet nie mogę znaleźć żadnego punktu zaczepienia.

0

Chciałbym tu być bo jest to na pewno ciekawe ale dobija mnie to że siedzę nad czymś cały dzień i nie widzę żadnych efektów

0

TCS na UJ xDD nigdy nie miałem problemów z, matma w szkole, szybko to ogarnialem nawet do rozszerzenia sam się uczyłem przez rok bo jestem po biol chemie. Tutaj masakra nawet nwm jak to opisać ale kierunek prestiżowy bardzo.

0

Ludzie ale mam problem. Dostałem się na jakiś hardcorowy kierunek na studiach i nic nie ogarniam. Dużo siedzę w domu i się uczę, już czuję że powoli rozumiem o co chodzi, a potem widzę jakie mam zadania o nawet nwm jak to ugryźć. Myślę nad przenosinami (o ile się da) ale z drugiej strony głupi mi rezygnować z tak prestiżowego kierunku.

0

No właśnie ale wolałbym szkło jakieś. Etui nie chce bo mi bardzo wygląd podchodzi.

0

Pytanie do posiadaczy Redmi Note 4/4x lub osób posiadających telefon z ekranem 2.5D. Szukam jakiegoś fajnego szkła na telefon ale czytałem że na ekran 2.5D jest problem ze zwykłymi szklami. Możecie coś polecić ewentualnie czego używacie?

0

Mi na zawodowcu idzie, a od WC wpierdziel

4

To po kursie 1.0

0

Coś takiego jak Dommanu pokazywał?

0

Ma ktoś jakiś op tani skład do Futa? Albo jaka formacja teraz najlepiej?

0

On z 10k kosztuje. Trochę sporo. A na N?

0

Chce kupić jakiegoś taniego i dobrego LS i N z hiszpańskiej do Futa. Myślałem nas Rodrigo czy może jest lepsza opcja? A LS? Bo tu nie mam pomysłu

0

Ma ktoś taki problem z Tidalem? Słucham normalnie muzyki i często utwór się wyłącza. Muszę wtedy wybierać go od nowa, strasznie to denerwujące.

0

No nwm będę próbował ale już mnie denerwuje. Czuję się jak w Fifie 14 ja mam 20 strzałów w tym 15 obronionych, a gość ma 4 strzały i wynik 2:1 dla niego ofc

0

Ja mam jakieś problemy z grą że obronę elegancko ogarniam ale nie potrafię wykorzystywać okazji. Mam sam na sam to jak mam strzelać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?