Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ronaldo czy Messi? Ronaldo.
Już studio zmutowalem
2
No też się z tym zgadzam, mi jest po prostu szkoda Messiego bo mieć takiego piłkarza i w 12 lat wygrać tylko 4 razy LM. Zarząd z Bartomeu nie potrafi wykorzystać potencjału Messiego,źle budują drużynę.
0
Serio to powiedział?
0
Pasta tylko przerobił na wersję z Grzmotem
0
Ale ładne ako. Graty
2
Peaky fucking Blinders
0
Chyba Chelsea ale tylko dlatego żeby w końcu z nimi wygrać, bo różnie to ostatnio było
9
No w końcu coś weszło,co prawda nie za dużo ale na fajki będzie xD https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=ODk4MDI3NzQwNzU4MTAwMDpvZaK0iiBLMuhisgY%3D&kind=LIVE
0
Ramos co on tam robi? Najśmieszniejsi są ludzie którzy piszą że ciężko go przejść, jest świetny w defensywie i nie popełnia głupich błędów
1
Alez parada Cillesena
0
Paco paco paco
0
Alves jak zgubił linie
0
Pobierz z zatoki xD
1
Ten opis jest tak chujo*** xD
0
O co wgl chodzi w tej fifie. Mam, wrażenie że przed meczem jest losowana osoba która ma większe szanse wygrać. Raz gra mi się świetnie, piłka chodzi i sędzia gwiżdże wszystko dla mnie, a potem drugi mecz i już nikt z o moich zawodników nie potrafi grać i sędzia nie gwiżdże żadnych fauli
0
Za coś takiego to czerwone powinni dawać no kur***
0
Mówili że Thuram chyba
0
Co jest z tymi sędziami
1
Meeeeeeessssi
17
Kur***** co wyjął ale dobitka
0
Komentarz usunięty
0
UJ humanistyczny xD TCS najlepsza informatyka w kraju i jedna z lepszych matematyk. Ogólnie powiem że matematyka jest na kosmicznym poziomie.Jak myślisz o infie to napisz na PW to ci doradzę byś nie popełnił moich błędów
0
Jak Kraków to UJ
0
Było to mówione w tym filmiku xD Trwa do 6 godzin
3
Polecam obejrzeć ten filmik nawet ludizom z arachnofobią
0
Odniosłem takie samo wrażenie, a potem przeczytałem to jeszcze raz i uznałem Gombrowicza za pieprzonego geniusza. Szkoda że nie udało mu się odebrać Nobla
0
Ale taka prawda jak nas jakaś Girona czy inny ogóras potrafił cisnąć, przecież Bilbao nas jechało 45 minut i to dzięki wielkiemu szczęściu udało się to wygrać. Mecz z City czy PSG skończyłby się jak pamiętne 7:0 z Bayernem
1
Wgl czemu w La Lidze nie dadzą sędziów za bramkami?
0
NO kur*** jak gol
2
Podałeś jakiś przykład z dupy zupełnie