Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wgl czemu w La Lidze nie dadzą sędziów za bramkami?
0
NO kur*** jak gol
2
Podałeś jakiś przykład z dupy zupełnie
0
To podłącz laptopa do monitora 144 xD
43
może postuje na larambli albo postował jako mikimessi xD
0
To chyba zależy od wielu czynników. Np mój kuzyn który w tym roku kończył studia chciał wyjechać na 3 miesiące niby do rodziny (tak naprawdę przez ten czas zarobić) to właśnie przez to że już kończy studia, a nie ma pracy nie dostał wizy. Nie miał żadnych powodów by wracać do Polski więc się nie zgodzili
0
Mówił że dobry informatyka powinien widzieć w 4 wymiarach i że on widzi.
1
Musisz mieć konto xD
1
Mój profesor mówi że widzi w 4 wymiarach.
0
Nieprawda bo Barca przegrała w grupie z Szachtarem
0
Mnie martwi to że Barcelonę potrafią zdominować sporo słabsze drużyny które nie wykorzystują swoich sytuacji, a takie United, City Liverpool z o wiele lepszym zawodnikami może nas szybko zweryfikować
0
No tak gramy świetnie i gnieciemy ogórków z hiszpańskiej.
0
Zdaje mi się że poziom angielskiej skoczył /wrócił do normy.
0
Z taką grą Barca dostanie 4 od PSG albo City i po LM
0
My z Sevilla się męczylismy
0
Coś mi się wydaje że w tym LM wygra jakaś angielska drużyna.
1
To jak podstawa to musisz robić Kiełbase. Rób tylko te podstawowe i możesz właśnie korzystać z tej dwójki youtuberow co pisałem. Solidnie przerobienie Kiełbasy z podstawy pewnie też da wynik koło 90-100
0
Z matemaska to tydzień przed maturą przerobiłem ten kurs z matmy rozszerzonej by przypomnieć sobie najważniejsze rzeczy. W trakcie nauki to przerobiłem solidnie Kiełbase, trudniejsze zadanka z pazdro i że zbioru omega (sporo bardzo trudnych zadań). A stronki to khanacademy (bardzo polecam), matematyka.pisz bo tam szybko można zadanie wrzucać i cię ludzie nakierują no i z yt to piedupl i Kowalskiego.
Edit. Przerobienie solidnie zadań z rozszerzonej matmy z Kiełbasy da spokojnie koło 90%.
1
Chyba już ustalo
2
Vangelis z Blade Runnera
Morricone z Dawno temu w Ameryce
Morricone z Trylogii Dolara
I dorzucę
Moon River ze Śniadania xD
12
Zajebiscie dobry
0
Paulino jeb**** xD
1
Semedo i Iniesta
0
Od Barcelony zawsze wymaga się stylu i wyników. Na Martino jechała cała prasa mimo że brzydko nie graliśmy, a teraz jakoś każdemu jest to obojętne
0
Luisitoooooooooo
0
Jakiś czas temu pisałem to samo. Prawie każdy stąd mnie za to zjechał
0
Luisitooooooooooo
6
Tiki laga, gramy jak w jakimś zasranym Premier League
4
Semedo jaki powrót
2
To i ja napiszę że podobno Amazon kupił prawa za 250 xD