0

Ma ktoś taki problem z Tidalem? Słucham normalnie muzyki i często utwór się wyłącza. Muszę wtedy wybierać go od nowa, strasznie to denerwujące.

0

No nwm będę próbował ale już mnie denerwuje. Czuję się jak w Fifie 14 ja mam 20 strzałów w tym 15 obronionych, a gość ma 4 strzały i wynik 2:1 dla niego ofc

0

Ja mam jakieś problemy z grą że obronę elegancko ogarniam ale nie potrafię wykorzystywać okazji. Mam sam na sam to jak mam strzelać?

0

Jak spluwe zobaczyłem to prawie gacie pomalowalem.

0

Nie mam nic. Kumpla co zawinieli to pewnie sprawdzili mu fb i mogą mieć moje dane. Raczej problemów nie będę miał?

0

Jestem zameldowany w innym mieście, a nie chce mówić nic rodzicom by się nie martwili. Lipa też ją jakieś wezwanie przyjdzie do nich. Policja dziwna, czasami jak brali mnie do kontroli bo to późno było to się elegancko przedstawiali, a tutaj jak bandyci jacyś. Dopóki spluwy nie zobaczyłem to byłem pewny że to dresy.

0

Jestem zameldowany w innym mieście xD myślisz że pójście na komisariat jest głupie?

0

Mój imiennik xD zastanawiam się czy może się nie zgłosić na komisariat ale to chyba może wyjść na gorsze.

0

Wynajmuje pokój, jest to mój drugi dzień w mieście bo dopiero zacząłem studia. Boję się że mogę je skończyć równie szybko.

0

Kumpel mówił że powiedzieli ze mnie nie znają tylko że z nimi studiuje (nwm czemu to powiedzieli). To że mogą mnie namierzyć to wiem ale czy jest to takie ważne? Na uczelni moge mieć z tym problemy?

0

Nic nie miałem przy śpię, byłem i jestem czysty. Mogą szukać czy sobie daruja?

0

Siema pomoże mi ktoś? Dzisiaj mnie i dwóch kumpli zawinieli tajniacy. Nawet się nie legitymowali jak spytałem o legitke to pokazał mi spluwe, najpierw myślałem że to dresy. Mi się udało uciec, kumpla jednego przeszukali i puścili, a przy drugim coś znaleźli i go zawinieli. Mogę mieć lipe?

2

xDDDDDDDD theoretical computer science

0

Studiuje może ktoś z was na TCS na UJ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Tak jak za Tito nas Bayern zweryfikowal

2

Suarez jaką piłkę puścił

0

No właśnie to zobaczyłem, nic sam nie zrobie?

0

Ej zablokowałem sobie dostęp do futa bo źle 5x wpisałem hasło awaryjne. Co mam z tym zrobić?

0

Podłączyłem pada od ps4 do pc i w Fifie słabo to wygląda. Chce analogiem dać w lewo i idzie o dwa, nie mogę wybierać graczy bo coś nie łapie. Jakieś pomysły? Używam tego ds4 tool

0

też to mam i pobieranie nieudane

2

Ale to są jaja. Kup jakiś acess to zagrasz 10h kiedy chcesz,kup edycję Kryszcziano to zagrasz 3 dni wcześniej. Jutuberzy się chwalą składami,grają ile chcą ,a my nawet w dniu premiery nie pogramy.

1

Przeinstalowałem i nic

0

Mam dziwną sytuacje z laptopem. Podłączyłem słuchawki i grają, chciałem sprawdzić jakość innych i na nich cisza, restart i na nowe słuchawki grają ale teraz stare nie. Cały czas przy zmianie słuchawek muszę resetować kompa.Co jest nie tak?

0

No ja też trochę do centrum mam. Tam niby będe miał jakiś internet ale jaki to nwm/.

0

Też zaczynam ale jeszcze jestem u sb. Jutro jadę do innego miasta i mam nadzieję że tam internet będzie spoko. Najwyżej kupie ten w playu 50gb.

0

To poczekam kurde. No mnie ostatnio UPC ru***. Zawsze wszytko ładnie się pobierało jakieś filmy czy gry to była chwila, a teraz plik który ma 70mb pobieram 30 minut.

0

Tak myślisz? Fife 17 dało się pobrać? Ja ostatnio grałem w 14 i ją się jeszcze dało xD wgl znacie program do tworzenia ISO który nie ma limitów?

0

Tak spróbuję.

1

To że dobrze mieć to już wiem xD ale da radę bez napędu to ogarnąć?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?