0

Zawsze Xbox był, coś się zmieniło?

0

United już na prowadzeniu

0

Myślałem że ten kontuzja potrwa kilka tygodni i akurat trafi na mecze z tymi ogórasami w PK. Tam mógłby fajnie się rozegrać.

0

Dobrze by było jakby Denis dostał teraz jakieś szanse pograć, a nie trybuny.

0

3-4 miechy? Przecież to porażka..

0

Jaką ma pojemność?

0

bet at home jest ale nwm czy ktoś go używa

0

Chyba wiem o co chodzi xDDD

0

BTTS imo najpewniejszy w tym meczu

3

muszą z czego 500+ opłacić

0

RSSS-Real to tutaj obie strzelą, Juventus,Atalanta z Remisem, United i Chelsea moze, Milan, PSG

5

Roberto z lewej w środek strzelił

1

Wszystko weszło prócz totków. Najniższy kur bo dorzuciłem na podbitke

0

OJ Grace Kelly też była śliczna.

1

Aktor z najwyższej półki no był mega przystojny muszę to przyznać mimo że jestem chłopakiem xD

0

A słyszałaś o romansie Brando z Deanem? xD

0

O Juda Law też lubi i jeszcze Willem Dafoe ale to już dla mnie dzwine.

0

Mojej siostrze to podobają się Jake Gyllenhaal i Cillian Murphy no i obydwoje to świetni aktorzy.

0

Ja się zadowole 100 xD

0

Natalie Portman, Winona Ryder i Audrey Hepburn. Tą ostatnią to kocham xD

0

od jakiegoś czasu tak mi nie wiele brakuje, ten jeden mecz za dużo zawsze dorzucę

0

totki tak jak i u mnie? xD

4

Chyba cuda wyczynia. Zaraz mój kupon w śmieciach wyląduje....

5

A szyny? Szyny też były złe

1

I tak wygra Mbappe, gość już jest niesamowicie medialny

0

Jak myślicie totki sobie poradzą?

0

Też mi się podoba jego prowadzenie piłki.

0

Zawsze stawiaj obie strzela w meczu Liverpoolu

0

Zaraz starca tą bramkę

2

Suarez by się kładł po tym kontakcie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?