Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bałem się że to Suarez jest
2
Paulinho kur****** zajebiscie
0
Ku***************** co on wgl tu robi
1
Pique mnie wku****** jeszcze bardziej
0
Ku***** jak mnie wku***** Suarez
0
Dennnnnnnnis dawajcie dalej
0
Pamiętam kiedyś mecz życia Guaity z Realem. Wtedy bronił jeszcze w Valencii
0
Podobno na swoich się nie stawia...
0
No ostatnio to i nie strzela xD
0
Ale brama Jezu święty
0
Suarez aktualnie to gorszy poziom niż Benzema. Obydwoje marnuja setki ale ten drugi przynajmniej przyjąć piłkę potrafi.
0
Już nie odpali. Trzeba go sprzedać w zimie
3
Wg mnie jest to słaby transfer. Espanyol mu odpuściłem ale z Juve liczyłem na co najmniej 5 bramek i 3 asysty.
0
Ramos by strzelił.
33
xDDDDDDDDDDDDDDDDDD
1
Mbappe ma chyba większy luz.
0
Nie da rady....
0
No strasznie mnie to denerwuje, jak nic innego xD
0
Nie robi się spacji przed wykrzyknikiem czy znakiem zapytania. Strasznie kłuje w oczy.
0
Mogłem to City gracza a nie Inter..
0
A coś na dzisiaj stawiałeś? Też może nad Interem myśle bo to Atletico to się może i 1:0 skończyć
0
To moze Saint Etienne z X?
0
Co myślicie Barca -1, City, Monaco i w meczu Atletico over 1.5?
0
To się nazywa nigeryjski przekręt. Możesz sobie o tym poczytać.
2
Gdzieś kiedyś spotkałem się z opinią (właśnie chodziło o Lokatora) że gdyby Polański nie został świetnym reżyserem to na pewno by był świetnym aktorem.
0
Jest bardzo fajny hiszpański thriller z 2016. Tytuł to Contratiempo
0
To Bilbao coś gra? Bo mam tam over 1.5
0
miałem w tym meczu over 1.5 xDDDDDDD
0
Btts tu grałem
0
A to teraz jest podstawa z chemii?