0

Bałem się że to Suarez jest

2

Paulinho kur****** zajebiscie

0

Ku***************** co on wgl tu robi

1

Pique mnie wku****** jeszcze bardziej

0

Ku***** jak mnie wku***** Suarez

0

Dennnnnnnnis dawajcie dalej

0

Pamiętam kiedyś mecz życia Guaity z Realem. Wtedy bronił jeszcze w Valencii

0

Podobno na swoich się nie stawia...

0

No ostatnio to i nie strzela xD

0

Ale brama Jezu święty

0

Suarez aktualnie to gorszy poziom niż Benzema. Obydwoje marnuja setki ale ten drugi przynajmniej przyjąć piłkę potrafi.

0

Już nie odpali. Trzeba go sprzedać w zimie

3

Wg mnie jest to słaby transfer. Espanyol mu odpuściłem ale z Juve liczyłem na co najmniej 5 bramek i 3 asysty.

0

Ramos by strzelił.

33

xDDDDDDDDDDDDDDDDDD

1

Mbappe ma chyba większy luz.

0

Nie da rady....

0

No strasznie mnie to denerwuje, jak nic innego xD

0

Nie robi się spacji przed wykrzyknikiem czy znakiem zapytania. Strasznie kłuje w oczy.

0

Mogłem to City gracza a nie Inter..

0

A coś na dzisiaj stawiałeś? Też może nad Interem myśle bo to Atletico to się może i 1:0 skończyć

0

To moze Saint Etienne z X?

0

Co myślicie Barca -1, City, Monaco i w meczu Atletico over 1.5?

0

To się nazywa nigeryjski przekręt. Możesz sobie o tym poczytać.

2

Gdzieś kiedyś spotkałem się z opinią (właśnie chodziło o Lokatora) że gdyby Polański nie został świetnym reżyserem to na pewno by był świetnym aktorem.

0

Jest bardzo fajny hiszpański thriller z 2016. Tytuł to Contratiempo

0

To Bilbao coś gra? Bo mam tam over 1.5

0

miałem w tym meczu over 1.5 xDDDDDDD

0

Btts tu grałem

0

A to teraz jest podstawa z chemii?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?