0

Ja jestem po biol chem. To nie jest tak która matura prosta, a która trudna tylko zależy co ty wolisz. Ja np w 3 klasie zdałem sobie sprawę że nie jestem w stanie nauczyć się Biologii (wolę zrozumieć niż kuc) więc zdecydowałem się pisać rozszerzoną matmę.

0

Ja pamiętam że w 14 grałem 3-5-2 na dwóch napastników. Lukaku i Benteke i tak awansowałem do 1 ligi xD

0

Ja jak grałem głównie w 13 i 14 to zawsze robiłem PL.

0

Na telefon pobrać i przerzucić USB nie da rady?

0

Ja byłem za Chania, praktycznie na samym zachodzie wyspy. Bardzo fajne, ciche kameralne miejsce. Słyszałem że w morzu przy Hareklionie jest duzo mazutu i przy Chani podobno jest czysciej.

0

A gdzie byłeś na Krecie? Bliżej Heraklionu czy Chani?

1

Izapachy nie kojarzę (trzeba by opinie poczytać) za to słyszałem że iperfumy mają oryginały. Czytałem gdzieś kiedyś że internetowe perfumerie maja sporo taniej w porównaniu do np sephory czy douglasa bo nie płacą czynszów za utrzymanie lokali, nie narzucają dużych marży.

0

Nawiązanie do nowego Blade Runnera?

0

No ja to samo właśnie

0

Napoli z X u mnie też. Ten mecz i bym miał 500

1

Mi to już Napoli/X spieprzylo

0

Strzela Bayernowi 5 bramek a tutaj się męczą. I weź na nich stawiaj

0

Jak tak dalej pójdzie to mi to +3,5 Real nie wejdzie

0

Przynajmniej bramki padały.

0

Real strzelaj bo mi kupon nie wchodzi xD

0

W tych najważniejszych dla mnie to brakuje

1

Siiiiiiiiiiiiiiiiii To jest jednak Kryszcziano. Powrót króla.

0

Ronaldo ma chyba gorszy drybling od Suareza xD

0

O shit dobra karta. Ja na fucie zatrzymałem się w Fifie 13 ale nwm czy 10k będzie, zdaje mi się że sporo więcej na początku.

0

Nwm czy tylko ja mam ten błąd ale w terminarzu przy drugiej kolejce LM Sporting Lizbona ma herb Sportingu Gijon.

4

Nwm czy było ale fajna i śmieszna nutka.

Trio MSD vs MCN

2

Ja widzę dużą różnice w Fifie tylko ze ostatnią w którą łomociłem to była 13 xD

0

Jak grasz na becie? Nie mieszkasz w Polsce?

0

Właśnie słyszałem dużo pozytywnych opinii o tej baterii. W tej cenie to chyba będzie najlepszy wybór no i telefon jest bardzo ładny.

0

Coś czytałem że jest tam jakiś problem z lte. Jak to wygląda?

0

Zabiłem ekran w moim redmi note 2,przycisk power działa tragicznie i uszkodziłem jacka. Chyba zdecyduje się kupić nowy telefon i wybór padł na xiaomi redmi note 4x. Mój budżet to około 600 i mam pytanie kupię coś lepszego w tym przedziale cenowym?

13

A jak Dembele ma grać? Powinien przejmować piłkę na połowie, mijać 5 i strzelić? Gość zagrał dopiero 80 minut, nie zna języka, ćwiczy z 2 tygodnie z drużyną. Ja nwm jakie wy macie oczekiwania przecież to potrzeba czasu. Jak grał Neymar czy Suarez na początku przygody z Barcelona.

0

Jak już to może pobić rekord ilości bramek w sezonie.

1

Muszę przyznać że na PO wolałem Bellerina.

1

Prezes Lyonu podobno traktował go jak syna, dobrze wiedział że Sam chce grać w Barcelonie więc nie robił problemów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?