Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja jestem po biol chem. To nie jest tak która matura prosta, a która trudna tylko zależy co ty wolisz. Ja np w 3 klasie zdałem sobie sprawę że nie jestem w stanie nauczyć się Biologii (wolę zrozumieć niż kuc) więc zdecydowałem się pisać rozszerzoną matmę.
0
Ja pamiętam że w 14 grałem 3-5-2 na dwóch napastników. Lukaku i Benteke i tak awansowałem do 1 ligi xD
0
Ja jak grałem głównie w 13 i 14 to zawsze robiłem PL.
0
Na telefon pobrać i przerzucić USB nie da rady?
0
Ja byłem za Chania, praktycznie na samym zachodzie wyspy. Bardzo fajne, ciche kameralne miejsce. Słyszałem że w morzu przy Hareklionie jest duzo mazutu i przy Chani podobno jest czysciej.
0
A gdzie byłeś na Krecie? Bliżej Heraklionu czy Chani?
1
Izapachy nie kojarzę (trzeba by opinie poczytać) za to słyszałem że iperfumy mają oryginały. Czytałem gdzieś kiedyś że internetowe perfumerie maja sporo taniej w porównaniu do np sephory czy douglasa bo nie płacą czynszów za utrzymanie lokali, nie narzucają dużych marży.
0
Nawiązanie do nowego Blade Runnera?
0
No ja to samo właśnie
0
Napoli z X u mnie też. Ten mecz i bym miał 500
1
Mi to już Napoli/X spieprzylo
0
Strzela Bayernowi 5 bramek a tutaj się męczą. I weź na nich stawiaj
0
Jak tak dalej pójdzie to mi to +3,5 Real nie wejdzie
0
Przynajmniej bramki padały.
0
Real strzelaj bo mi kupon nie wchodzi xD
0
W tych najważniejszych dla mnie to brakuje
1
Siiiiiiiiiiiiiiiiii To jest jednak Kryszcziano. Powrót króla.
0
Ronaldo ma chyba gorszy drybling od Suareza xD
0
O shit dobra karta. Ja na fucie zatrzymałem się w Fifie 13 ale nwm czy 10k będzie, zdaje mi się że sporo więcej na początku.
0
Nwm czy tylko ja mam ten błąd ale w terminarzu przy drugiej kolejce LM Sporting Lizbona ma herb Sportingu Gijon.
4
Nwm czy było ale fajna i śmieszna nutka.
2
Ja widzę dużą różnice w Fifie tylko ze ostatnią w którą łomociłem to była 13 xD
0
Jak grasz na becie? Nie mieszkasz w Polsce?
0
Właśnie słyszałem dużo pozytywnych opinii o tej baterii. W tej cenie to chyba będzie najlepszy wybór no i telefon jest bardzo ładny.
0
Coś czytałem że jest tam jakiś problem z lte. Jak to wygląda?
0
Zabiłem ekran w moim redmi note 2,przycisk power działa tragicznie i uszkodziłem jacka. Chyba zdecyduje się kupić nowy telefon i wybór padł na xiaomi redmi note 4x. Mój budżet to około 600 i mam pytanie kupię coś lepszego w tym przedziale cenowym?
13
A jak Dembele ma grać? Powinien przejmować piłkę na połowie, mijać 5 i strzelić? Gość zagrał dopiero 80 minut, nie zna języka, ćwiczy z 2 tygodnie z drużyną. Ja nwm jakie wy macie oczekiwania przecież to potrzeba czasu. Jak grał Neymar czy Suarez na początku przygody z Barcelona.
0
Jak już to może pobić rekord ilości bramek w sezonie.
1
Muszę przyznać że na PO wolałem Bellerina.
1
Prezes Lyonu podobno traktował go jak syna, dobrze wiedział że Sam chce grać w Barcelonie więc nie robił problemów.