4

Nie lubie tego Bayernu ale niech dojadą tych szejków.

0

A co grupa H1 daje?

7

No Romero stracił bardzo dużo

1

No gość kopiuje nawet wpisy typa co przedwczoraj konto założył xD

0

Ja pamiętam jak szedłem po nanosim 3 lata temu to kazali mi z właścicielem numeru przyjść.Na dowód nie dało rady.

0

Za darmo dadzą ale jak na mamę to musisz iść z nią.

0

Klauzula Griezzmanna na to okienko wynosi 200mln

0

O coś takiego mi chodziło. Dzięki

0

A tak serio? Przecież już był niby dogadany, pożegnał się z kumplami.

2

Czemu zarząd zrezygnował z Seriego? Przez to że mu mecz wczoraj nie wyszedł? xD

1

Thiago to pies xD

1

Mój ulubiony to Bisz. Gość miażdży równo.

0

Myślicie że Benedito spokojnie zbierze podpisy?

0

Czemu akurat o 8.5?xD

2

Dla mnie Valverde to kolejna ciepła klucha

0

Zapytałem tylko o te wymagania. Dla mnie różnica między grafika na konsolach, a komputerze jest ogromna. I ta ograniczona liczba klatek. Komputer >gówno >konsola.

2

Moura to nie jest ziom Neymara?

0

Też mi zje*** kupon.

0

Tak patrzę na wymagania Fify 18 i moje pytanie, czemu aż tak skoczyly w porównaniu do Fify 17? Jakiś nowy silnik? Kupiłem dopiero co laptopa na którym 17 jakoś idzie i boję się że 18 nie uciagnie.

0

Pamiętam go jak w Arsenalu czarowal.

0

To już rok temu gazety coś pisały że Denis skumał się z Messim.

3

Znowu pręty xDD

0

Ten Adriano to książkę napisał czy co?

1

Przecież normalnie żonglowal i raz mu spadła. Co ten gość chrzani.

0

No ja chyba też. Raczej gorszy technicznie nie będzie.

0

O kur*** Semedo

0

Ten wslizg przypomniał mecz z Arsenalem

3

Ter Stegen zbroje obsral

0

Masche japierdziele

1

Ciepła klucha xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?