3

Ja już czekam na sezon 2018/19.

1

Ten celebryta Fernandez dostał pewnie zje**** od zarządu że nie potrafi nikogo sprowadzić to teraz kupił Paulinho. Pewnie przy Serim było trzeba coś ponegocjować i z tym już by nie dał rady.

0

Człowiek wchodzi na stronę z myślą o jakimś fichado, a tutaj takie informacje. Od razu szlag trafia.

1

A po co ktoś taki? Za te same pieniądze można mieć Paulinho.

0

Ja mam to samo, wgl odrzuca mnie od oglądania meczy.

0

Wgl co trzeba mieć w głowach żeby decydować się na taki transfer. Nawet dziecko 6letnie wie kogo Barcelonie potrzeba.

0

Boże widzisz i nie grzmisz.

68

Zamiast spiąć dupe zapłacić za Dembele i Cou tyle ile chcą kluby to szukają jakiś polsrodkow. Boże widzisz i nie grzmisz. Barcelona zaraz skończy jak jakiś Milan.

2

Eto z wami nie było?

3

Mój kumpel był i z tego co wiem to składał podanie do Wojewódzkiego związku piłkarskiego. Placil za kurs i chodził na jakieś wykłady, a potem miał testy sprawnościowe i ze znajomości przepisów. Jak to to zaliczysz to zostajesz sędzia, masz legitymację i już możesz sedziowac. Zazwyczaj zaczynasz od sedziowania jakiś młodzików, ewentualnie B klasy.

1

On raczej bez szans na grę.

2

Jakby się udało podpisać kontrakt z Dembele już jutro to jak myślicie kto zagrałby z Realem? Deulofeu czy Dembele?

1

Według mnie dobrze zrobił. Zależy mu na grze dla nas i chce to pokazać by zarząd BVB zrozumiał.

0

Zawsze grałem w Fify ale przestałem już grać, skończyłem na Fifa 15. W tym roku zamierzam pograć ale właśnie też nwm czy wrócić do Fify czy może spróbować Pesa.

0

A co będziesz studiował i na jakiej uczelni?

1

Peaky blinders świetny serial. Może pierwszy sezon powoli się rozkręca ale jak już się zacznie to nie można przestac oglądać

1

0

Bo Real wygrał LM, a MANU wygrało LE. Dlaczego my mamy z kimś grać.

0

W FUT ma większy pace niż Neymar xD

1

Ja pierdziele co przymierzyl

0

A mógłby wtedy grać u nas w LM?

0

Kiedyś mówił że kibicuje Barcelonie od finału 2006. Może od tamtej pory podoba mu się Paryż xD

1

Ja tak samo, tylko zamek.

0

Ponawiam.
Widziałem filmik w którym była walka w parterze, jakieś MMA czy jujitsu i tytuł że gość popełnił podręcznikowy błąd. Był w parterze za plecami gościa i objął go nogami a tamten od razu założył mu na nie dźwignię i gość musiał odklepac. Wie ktoś jak się ten chwyt nazywa?

0

Przynajmniej nie powiedział nic w stylu : Zawsze marzyłem tu grać czy jest to spełnienie moich marzeń..

0

Do PSG.... Bardziej bym zrozumiał gdyby poszedł do jakiegoś United, Bayernu czy nawet Chelsea

0

Widziałem filmik w którym była walka w parterze, jakieś MMA czy jujitsu i tytuł że gość popełnił podręcznikowy błąd. Był w parterze za plecami gościa i objął go nogami a tamten od razu założył mu na nie dźwignię i gość musiał odklepac. Wie ktoś jak się ten chwyt nazywa?

0

O tym samym w nocy myślałem xD

51

Szejk -"przyleci Neymar i oddasz mu nr 10!"
Pastore - "Nie, nie zgadzam się!"
Szejk - "Dostaniesz premie i to nie małą"
Pastore - "To o której mam go odebrać z lotniska?"

Z Fb.

0

U mnie w Lublinie jeszcze nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?