Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ja już czekam na sezon 2018/19.
1
Ten celebryta Fernandez dostał pewnie zje**** od zarządu że nie potrafi nikogo sprowadzić to teraz kupił Paulinho. Pewnie przy Serim było trzeba coś ponegocjować i z tym już by nie dał rady.
0
Człowiek wchodzi na stronę z myślą o jakimś fichado, a tutaj takie informacje. Od razu szlag trafia.
1
A po co ktoś taki? Za te same pieniądze można mieć Paulinho.
0
Ja mam to samo, wgl odrzuca mnie od oglądania meczy.
0
Wgl co trzeba mieć w głowach żeby decydować się na taki transfer. Nawet dziecko 6letnie wie kogo Barcelonie potrzeba.
0
Boże widzisz i nie grzmisz.
68
Zamiast spiąć dupe zapłacić za Dembele i Cou tyle ile chcą kluby to szukają jakiś polsrodkow. Boże widzisz i nie grzmisz. Barcelona zaraz skończy jak jakiś Milan.
2
Eto z wami nie było?
3
Mój kumpel był i z tego co wiem to składał podanie do Wojewódzkiego związku piłkarskiego. Placil za kurs i chodził na jakieś wykłady, a potem miał testy sprawnościowe i ze znajomości przepisów. Jak to to zaliczysz to zostajesz sędzia, masz legitymację i już możesz sedziowac. Zazwyczaj zaczynasz od sedziowania jakiś młodzików, ewentualnie B klasy.
1
On raczej bez szans na grę.
2
Jakby się udało podpisać kontrakt z Dembele już jutro to jak myślicie kto zagrałby z Realem? Deulofeu czy Dembele?
1
Według mnie dobrze zrobił. Zależy mu na grze dla nas i chce to pokazać by zarząd BVB zrozumiał.
0
Zawsze grałem w Fify ale przestałem już grać, skończyłem na Fifa 15. W tym roku zamierzam pograć ale właśnie też nwm czy wrócić do Fify czy może spróbować Pesa.
0
A co będziesz studiował i na jakiej uczelni?
1
Peaky blinders świetny serial. Może pierwszy sezon powoli się rozkręca ale jak już się zacznie to nie można przestac oglądać
1
https://jbzdy.pl/obr/472806/patologia-ze-wsi o to chodzi? xD
0
Bo Real wygrał LM, a MANU wygrało LE. Dlaczego my mamy z kimś grać.
0
W FUT ma większy pace niż Neymar xD
1
Ja pierdziele co przymierzyl
0
A mógłby wtedy grać u nas w LM?
0
Kiedyś mówił że kibicuje Barcelonie od finału 2006. Może od tamtej pory podoba mu się Paryż xD
1
Ja tak samo, tylko zamek.
0
Ponawiam.
Widziałem filmik w którym była walka w parterze, jakieś MMA czy jujitsu i tytuł że gość popełnił podręcznikowy błąd. Był w parterze za plecami gościa i objął go nogami a tamten od razu założył mu na nie dźwignię i gość musiał odklepac. Wie ktoś jak się ten chwyt nazywa?
0
Przynajmniej nie powiedział nic w stylu : Zawsze marzyłem tu grać czy jest to spełnienie moich marzeń..
0
Do PSG.... Bardziej bym zrozumiał gdyby poszedł do jakiegoś United, Bayernu czy nawet Chelsea
0
Widziałem filmik w którym była walka w parterze, jakieś MMA czy jujitsu i tytuł że gość popełnił podręcznikowy błąd. Był w parterze za plecami gościa i objął go nogami a tamten od razu założył mu na nie dźwignię i gość musiał odklepac. Wie ktoś jak się ten chwyt nazywa?
0
O tym samym w nocy myślałem xD
51
Szejk -"przyleci Neymar i oddasz mu nr 10!"
Pastore - "Nie, nie zgadzam się!"
Szejk - "Dostaniesz premie i to nie małą"
Pastore - "To o której mam go odebrać z lotniska?"
Z Fb.
0
U mnie w Lublinie jeszcze nie.