Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czemu odchodzi
0
Podolski tam jest? xD
0
Każdy mówił Ryba może to ugrać, nawet jak przegra to będzie wyrównane. Postawiłem na nią +5,5 gema..
0
Weź mnie już nie dobijaj
0
A jaki lvl faceit masz?
5
Roger królu, graj i wygrywaj
0
Mój kumpel, już się chyba dostał bo na fb ustawił. Ja na UW próbuje
4
Zrobił z 6 zonglerek i mu piłka uciekła. Wgl jakoś tak żonglowal jakby to pierwszy raz robił xD
0
Ludzie wstali i zaslonili xD
0
gdzie oglądasz?
0
Trzymam kciuki za Federera
0
Federer jest gdzieś w tv?
0
Nie pomogło właśnie
0
czemu nie mogę tego edytować xD
0
Miał może ktoś z was taki problem w CSie Go? Przy bardzo szybkich ruchasz myszki w grze ona sie w penym momencie zatrzymuje, nie idzie dalej, tak jakby ścina. Myślałem że może wina myszki ale w paincie, na pulpicie jest git. Podłączyłem jakąś myszke bez nazwy i ona w porzadku wszystko.
7
Że Suarez i Messi takimi przyjaciółmi zostaną to się nie spodziewałem
0
Orientuje się ktoś z was czy policja może coś z tym zrobić? Zostałem oszukany na 80 zł, podałem kody psc i tyle.
0
nie ma co. Ten co podesłałeś ma HDD i 6gb ramu a SSD i 16GB potrzebuje
0
No potrzebuje laptopa by jeździć z nim na uczelnie.W domu będę podpinał do monitora
0
Czy w podobnej cenie znajdę coś lepszego? https://www.x-kom.pl/p/334913-notebook-laptop-156-lenovo-ideapad-700-15-i5-6300hq-16gb-240-gtx950m.html
0
Laptop typowo na studia informatyczne (programowanie). Czasami jakas gra typu CS GO. Procesor i7 niskonapieciowy starczy czy szukać czegoś co ma 4 rdzenie?
0
Jest np aspire i jego cena prawie o 1k mniejsza
0
Morele. Net to dobra strona czy ma za duże ceny? Nie za bardzo się orientuję a teraz potrzebuje laptopa na studia i muszę coś kupić. Ktoś może pomoże? Budżet do 3.6k i musi mieć 256SSD,8 ale najlepiej 16gb Ramu, jakaś i7 albo i, matowy ekran, full HD, 15,6 albo 17.3 cała. Patrzyłem głównie na Delle bo podobno mają dobrą baterię ale zazwyczaj ich cena jest większa niż u konkurencji.
0
Dzisiaj nie na, dopiero za tydzień
1
W 2008 srebro Euro
0
No spadli z rowerka xD
0
Albo chociaż Szczesnego.
0
Messi zaprosił na ślub piłkarzy z kadry Argentyny w tym np Di Marie. Czemu nie zaprosił Higuaina? xD
0
Tvn napisał że na ślubie Messiego był Xabi Alosno xD to prawda?
2
Oglądam dopiero od drugiej połowy i Asensio jeszcze przy piłce nie widziałem