3

Jak zwykle wyłączyłem mecz.

1

Roberto za tą akcję musi grać w pomocy

2

Boże święty wiedziałem

1

Navas niesamowity

0

3 1 by to uspokoiło

0

Pique ku******************

2

Idę o zakład że Ramos nie dostanie zawieszenia na 4 mecze

0

Czerwony Ramos, żeby nic Messiemu nie było

0

Rakiiiiiiiiiiitic

0

Kurrrrrr**, *,, Suarez

0

Ale kriszcziaon skaszanil

0

Jak tak marnujemy to znając życie zaraz Real strzeli

0

Kurde Pique jakby to weszło

0

Suarez boże piłkę przyjmij

0

Mógł z lewej plantowac

0

Paco kurde no szkoda

0

Boże Rakitic zejdź

2

Rakitic dzisiaj porażka

1

Może będzie 3 1 jak w ostatnim sezonie Pepa

1

Czemu Mirosławski nie komentuje? xD

0

Casemiro podobno najlepszy DM świata

1

No to ja byłem xD

0

Ajajaj gdyby skuteczniej

0

Casemiro dostanie kartkę?

9

Ale Messi ich robi, jescze z tą chusteczka s ustach xD

0

Ale Bale szklanka

2

No Mats coś wyjął w końcu

0

Wkur××××× Messi i Pique może to ogarna

0

Meeeeeeeeeeesiiii

1

Dla Zidane nie było faulu. Dla niego faulu nie było nawet jak typowi dynke sprzedał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?