Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jak zwykle wyłączyłem mecz.
1
Roberto za tą akcję musi grać w pomocy
2
Boże święty wiedziałem
1
Navas niesamowity
0
3 1 by to uspokoiło
0
Pique ku******************
2
Idę o zakład że Ramos nie dostanie zawieszenia na 4 mecze
0
Czerwony Ramos, żeby nic Messiemu nie było
0
Rakiiiiiiiiiiitic
0
Kurrrrrr**, *,, Suarez
0
Ale kriszcziaon skaszanil
0
Jak tak marnujemy to znając życie zaraz Real strzeli
0
Kurde Pique jakby to weszło
0
Suarez boże piłkę przyjmij
0
Mógł z lewej plantowac
0
Paco kurde no szkoda
0
Boże Rakitic zejdź
2
Rakitic dzisiaj porażka
1
Może będzie 3 1 jak w ostatnim sezonie Pepa
1
Czemu Mirosławski nie komentuje? xD
0
Casemiro podobno najlepszy DM świata
1
No to ja byłem xD
0
Ajajaj gdyby skuteczniej
0
Casemiro dostanie kartkę?
9
Ale Messi ich robi, jescze z tą chusteczka s ustach xD
0
Ale Bale szklanka
2
No Mats coś wyjął w końcu
0
Wkur××××× Messi i Pique może to ogarna
0
Meeeeeeeeeeesiiii
1
Dla Zidane nie było faulu. Dla niego faulu nie było nawet jak typowi dynke sprzedał