Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale dupa.
0
Pierwszy sezon: Lucho
3 puchary
Drugi sezon:
2 puchary bez najważniejszego czyli LM
Trzeci sezon:
Prawdopodobnie jeden puchar, najmniej ważny.
Co by było w czwartym sezonie?
0
Ci komentatorzy to jakiś dobry staff musieli palić
3
Neymarinho hat trck
6
Wejdzie ten Hallilovic i znając życie nam jeb*** bramkę
2
No i jest to 3 1
0
No i dobrze 2 0
11
Suarez nie w swoim stylu xDDDDDD gość chyba nigdy Barcy nie oglądał
0
Busi magia.
0
Real regularnie leje Seville u sb. Ronaldo pewnie jeszcze dwie strzeli
1
Digne na razie dno i dwa metry mulu
0
Aaa dobra wgl o tym zapomniałem
0
Kiedy nam Jese strzelił i wygraliśmy 3 1?
0
Chodzi o to bym np rozumiał wszsytko. Np bym oglądać filmy w oryginale czy nawiązywać jakieś dłuższe dialogi.
0
Gramatykę ogarniam ale mam strasznie ubogie słownictwo. Jakiś od gimnazjum przestałem się uczyć tego języka i teraz no jest tak średnio.
0
Czy oglądanie filmów i seriali po angielsku to dobry sposób na naukę tego języka?
42
Real Madryt nigdy nie przegrał w finale Ligi Mistrzów, a Juventus wygrywał Champions League tylko jeśli w finale mierzył się z obrońcą tytułu.
Z fb
0
No włączyłem i po meczu xX
0
Benzema nie wyszedł?
1
Carrasco co ich robi
1
Ale mecz. Prawdzie derby
0
Kiedyś z nimi 4 0 wygrali
0
Gdyby strzelili tam jedna
0
Przecież grali razem np Gorączka
Edit: z Pescim to nowe info? Bo z tego co słyszałem to odmówił
0
Real pokonać może tylko Barca
0
Ja jutro pisze roz
0
Ten tekst to kilka razy miałem w szkole na lekcje
0
Ja to samo. Już nawet nie sprawdzałem. Resztę mam dobrze i gdyby nie to mógłbym liczyć na 100
1
No dzisiaj to bez lipy. Jak się nie machne to 100 będzie gorzej we wtorek na roz
1
Ronaldo im trzy wpakuje