Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Adidasy głównie klejone bo fajnie latają. Ulubiona to chyba tango 12. Marzeniem to zagrać meczowka jabulani.
0
Ja bym brał Dembele bo nie ma nikogo na LS. Na pomoc można coś jeszcze uciułać.
0
To wiem tylko że ja laptopa kupiłem miesiąc temu, a teraz planuje dokupić monitor 144 Hz. Ludzie piszą że hdmi 1.4b i 2.0 uciągną 120 Hz dlatego jestem ciekaw jakie wejście mam.
1
Kiedy tego bana dostał? xD Kiedyś pisano że on ma wtyki u adminów i bana nie dostanie.
0
Właśnie wpisuje i nie mogę na żadnej stornie znaleźć.
0
Ogarnia ktoś z was jak sprawdzić jakie wyjście hdmi ma laptop i monitor? Chodzi mi czy 1.4b czy 2.0
0
Barcainfo bana dostał? xD
0
Żebym nie wykrakał.
0
Ciekawe co by Neymar pomyślał xD
5
Ale by jaja były jakby Messi nie podpisał kontraktu i za rok poszedł do PSG.
0
Właśnie nie wiem jakie HDMI ma mój laptop,w internecie nie mogę tego znaleźć.
0
Może ktoś mi tutaj pomoże bo na forach nie odpisują. Kupiłem laptopa i chciałem dokupić monitor 144hz. Okazuje się że mój laptop nie ma wejścia DVI D ani display tylko Hdmi. Na polskich i zagranicznych forach było kilka wpisów że hdmi da radę uciągnąć chociaż 120hz. Ktoś z was się orientuję czy to prawda?
0
ŁKS nic nie dostanie tylko PZPN.
0
Może pieniądze z Neymara poszły na sędziów by wygrać triplety i by zarząd został.
0
No gość w defensywie to poziom tak jak i mój.
2
Głupi czy głupi?
1
Deulofeu za bardzo obsrany. Mógłby spróbować coś pociągnąć.
0
To ma za znaczenie pokazać nieudolność zarządu. Nic dziwnego że mają problemy ze sprowadzeniem Cou i Dembele.
0
Barcelona 3 miesiące negocjowała z Guangzhou Evergrande i wynegocjowała zapłacenie pełnej klauzuli (40 mln euro)!
Z Fb.
0
Fake. Było 15 milionów razy.
1
Dzięki wielkie.
0
Seri ma klauzulę 40mln? To jak to wygląda z tymi klauzulami we Francji?
3
Może Paulinho to kumpel Coutinho? xD
Były te słowa Pique? "Alves przekonał Neymara do transferu podczas wesela Messiego."
16
Może przez to nie podpiszą z nim kontraktu.
1
Może kupią Paulinho, Seriego, Cou i Dembele xD
0
To napisz ze chcesz link do źródła, a nie źródło.
0
No sport źródło.
24
Może ta Melisa zaprzeczy xD
1
Bartomeu to chyba jakiś sabotaż przeprowadza. Nie znam żadnej osoby która w kółko popełnia błędy i nie wyciąga z nich żadnych wniosków.
0
Według mnie to zaczęło upadac od przyjścia Rosella. Guardiola jakoś rok ogarnął i spier*****. Potem już było tylko gorzej (nie licząc sezonu 2014/15).