1

Adidasy głównie klejone bo fajnie latają. Ulubiona to chyba tango 12. Marzeniem to zagrać meczowka jabulani.

0

Ja bym brał Dembele bo nie ma nikogo na LS. Na pomoc można coś jeszcze uciułać.

0

To wiem tylko że ja laptopa kupiłem miesiąc temu, a teraz planuje dokupić monitor 144 Hz. Ludzie piszą że hdmi 1.4b i 2.0 uciągną 120 Hz dlatego jestem ciekaw jakie wejście mam.

1

Kiedy tego bana dostał? xD Kiedyś pisano że on ma wtyki u adminów i bana nie dostanie.

0

Właśnie wpisuje i nie mogę na żadnej stornie znaleźć.

0

Ogarnia ktoś z was jak sprawdzić jakie wyjście hdmi ma laptop i monitor? Chodzi mi czy 1.4b czy 2.0

0

Barcainfo bana dostał? xD

0

Żebym nie wykrakał.

0

Ciekawe co by Neymar pomyślał xD

5

Ale by jaja były jakby Messi nie podpisał kontraktu i za rok poszedł do PSG.

0

Właśnie nie wiem jakie HDMI ma mój laptop,w internecie nie mogę tego znaleźć.

0

Może ktoś mi tutaj pomoże bo na forach nie odpisują. Kupiłem laptopa i chciałem dokupić monitor 144hz. Okazuje się że mój laptop nie ma wejścia DVI D ani display tylko Hdmi. Na polskich i zagranicznych forach było kilka wpisów że hdmi da radę uciągnąć chociaż 120hz. Ktoś z was się orientuję czy to prawda?

0

ŁKS nic nie dostanie tylko PZPN.

0

Może pieniądze z Neymara poszły na sędziów by wygrać triplety i by zarząd został.

0

No gość w defensywie to poziom tak jak i mój.

2

Głupi czy głupi?

1

Deulofeu za bardzo obsrany. Mógłby spróbować coś pociągnąć.

0

To ma za znaczenie pokazać nieudolność zarządu. Nic dziwnego że mają problemy ze sprowadzeniem Cou i Dembele.

0

Barcelona 3 miesiące negocjowała z Guangzhou Evergrande i wynegocjowała zapłacenie pełnej klauzuli (40 mln euro)!
Z Fb.

0

Fake. Było 15 milionów razy.

1

Dzięki wielkie.

0

Seri ma klauzulę 40mln? To jak to wygląda z tymi klauzulami we Francji?

3

Może Paulinho to kumpel Coutinho? xD
Były te słowa Pique? "Alves przekonał Neymara do transferu podczas wesela Messiego."

16

Może przez to nie podpiszą z nim kontraktu.

1

Może kupią Paulinho, Seriego, Cou i Dembele xD

0

To napisz ze chcesz link do źródła, a nie źródło.

0

No sport źródło.

24

Może ta Melisa zaprzeczy xD

1

Bartomeu to chyba jakiś sabotaż przeprowadza. Nie znam żadnej osoby która w kółko popełnia błędy i nie wyciąga z nich żadnych wniosków.

0

Według mnie to zaczęło upadac od przyjścia Rosella. Guardiola jakoś rok ogarnął i spier*****. Potem już było tylko gorzej (nie licząc sezonu 2014/15).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?