Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Vadis jest lepszy niż Rakitic xD
0
Twin Peaks to mój ulubiony serial ale bardzo fajny jest też Peaky Blinders
0
Co byście zrobili w mojej sytuacji? Zostać na ciężkich studiach gdzie robimy ciężkie ale ciekawsze zadania czy może przenieść się na trochę prostsze gdzie klepiemy schematy? W pierwszym przypadku jest spora szansa że uwale semestr, a drugi raczej zaliczę bez problemu.
0
To jest prawda ,a nie głupoty. Jesteście zaślepieni serią zwycięstw. Przy takiej grze Barca nie jest w stanie wygrać LM ani nawet PK i jak gra się nie zmieni to ja nie zmienie swojego zdania. City,Real czy PSG łatwo to zweryfikują.
0
Wygrywamy bo mamy szczęście.Gra jest nijaka, praktycznie każdy potrafi nas zdominować bo wystarczy ostry pressing. To wygląda identycznie jak za Vilanovy gdzie ze słabszymi zespołami zawsze był komplet punktów ale lepszy przeciwnik szybko nas weryfikował
0
Mnie to samo. Chcę obejrzeć ładnie grającą Barcelonę, a dzisiaj w drugiej połowie to oni nawet nie grali.
1
W drugiej połowie grało tylko Bilbao
0
To mi pokaż mecz w tym sezonie gdzie zagraliśmy dobrze.
0
Z ogórkami wygrywamy czy z Juve bez połowy składu. Przypomnij sobie sezon Vilanovy bo było identycznie. Żadnego meczu z lepszym przeciwnikiem nie wygraliśmy
0
To jest masakra jak nas w drugiej połowie zdominowali. Wyobraźcie sobie ze gramy tak z City czy PSG. Byłaby powtórka z pamiętnego 7:0.
0
Jak nie strzela szybko na 2:0 to my tego nie wygramy
4
Bo nazywa się Gomes więc trzeba
1
Roberto i te firmowe rajdy
0
Itd El Tornadooo
0
Messi tylko nogę dostawa xD
0
Na pewno były przez kogoś napisane bo robili to na moich plakatach czy koszulkach. Z Arsenalu natomiast dostałem zdjęcia z nadrukowanym autorgrafem. Może jak przychodzą te listy to piłkarze od czasu do czasu podpiszą.
0
Ja wysyłałem w 2010-11 roku i zawsze odpisali. Wysyłałem im plakat czy koszulke i zawsze wracało podpisane + kilka akcesorii jak długopiś, taka mała spinka z herbem czy duże plakaty klubowe.
Z angielskich odpisal mi tylko Arsenal ale autografy były nadrukowane
0
Są tu jacyś pasjonaci matmy? Bo mam pytanie
0
Co to jest wgl, jak on biegnie xD
0
I co wybrałeś?
1
Musi być nowe? xD najlepsza komedia romantyczna jaką oglądałem to Rzymskie Wakacje ale to już starszy film xD Amelia bardzo fajny lekki ale to pewnie oglądała
0
Miałem to własnie pisać xD
1
Czemu Leszek tak ciśnie po Mascherano? To już któryś mecz z rzędu
0
Do pary z Varanem. Umtiti jest trochę niski i to mnie trochę odpycha
0
Laporte czy Umtiti na so?
0
Zrobiłem właśnie Sbc i trafiłem Lacazette. Sprzedawać go i kupić czy Jesusa czy nin grać?
0
W sumie mam fajny pomysł na skład. Dembele z totków jest dobry? I kto na bramke z Calcio? Szczęsny?
0
Ale lepszy niż Deulofeu? Nie chciałbym uderzać w samo PL tylko bardziej hybryde z La liga
1
To chyba będę próbował coś skleić z Willianem, Jesusem i Deulofeu. Właśnie to wykończenie jest mega słabe i szukam może kogoś lepszego
0
Do ludzi grających w FUTa. Kto lepszy z danej pary. Sane/Deulofeu czy Williams/Willian/Dembele. Formacja to 4-3-2-1