0

Na tym filmiku jest napisane jak się nazywa xD

0

Podłączam słuchawki i wszystko jest dobrze dopóki ich nie odłączę i nie spróbuje podłączyć drugi raz, wtedy nie ma dźwięku ani w słuchawkach ani w głośnikach. Muszę resetować laptopa i wtedy jest ok dopóki znowu ich nie wyjmę i nie podłączę. Po drugim podlączeniu komputer ich tak jakby nie widzi bo nie ma nic w menadżerze urządzeń.Sterowniki najnowsze,wszystko z realtekiem zainstalowne. Format to ostateczność może ktoś z was ma jakiś pomysł?

0

Wpisujesz ewa karasiewicz szkola tvn i pierwszy link to instagram. Ot cała magia

1

Do pobrania jest na zatoce, a napisy są tylko angielskie

0

Macie może jakieś fajny skrypty podręczniki ze wstępu do matematyki//teorii mnogości?

4

Tarantino to w Desperado mówił xD

0

Poleci ktoś z was jakiś skrypt czy ksiązkę ze wstępu do matematki/teorii mnogości? Dobrzy gdyby było przystępnie napisane xD

3

Ona jest kibicem Barcelony

0

Jest jakiś mistrz c++ co pomoże z tym?https://scr.hu/mqR0k2

0

Jest tu ktoś co koduje? Mam za zadanie napisać program który sprawdzi monotoniczność ciągu nie mniejszego niż 3 ale nie mogę użyć tablic, for, break, struct czy class

0

Mam kilka ulubionych filmów które cenię na równi. Dawno temu w Ameryce, Nocny kowboj i Taksówkarz, Mullholland Drive.

Serial Twin Peaks.
Aktor De Niro
Aktorka Audrey Hepburn (może wybitną aktorka nie była ale miała to coś)

1

Kto powiedział dla najlepszego piłkarza na świecie?

0

Kto z PL na śpo? Delle Alli da radę?

0

Czy ktoś może wie jak wygląda rekrutacja na Cambridge. Czytałem coś w internecie ale dużo przykładów jest jak osoby składały wnioski w liceum i czy można je składać w późniejszym wieku. Np skończę studia w Polsce i i wieku 22lat będę się ubiegał o Cambridge

0

Z zatoki może pobieraj w 1080p

0

Jakby Liverpool strzelił karnego to by kupon wszedł, a tak zabrakło jednej bramki.

0

Jak tak pisałem to mnie tu zjechali

0

Kryszcziano siiiiiiiiiiiii

0

Benzema może nie strzela ale dryblingiem bije Suareza

0

No jak nie xD

1

Ronaldo cofa się i pomaga rozgrywać

5

Zamiast lutnac z całej epy to się w podcinki bawią

0

Ten sędzia to jakiś Marciniak na fejku.

0

Ronaldo już zaczął taniec z piłką

0

Risen 2 pewnie też grałeś?

0

Miałem Lacazette i mi się nim słabo grało. IMO Jesus jest od niego lepszy pod każdym względem

0

Tak jak gramy aktualnie to właśnie potrzeba kogoś w stylu Griezzmanna. Lukaku czy Lewandowski też mieliby trudność grając przy lewej stronie

0

I jak tam? Dalej bronicie gry Barcelony bo nie przegrywamy?

0

Atletico nawet do LE nie wejdzie

1

Jprdl Luisito

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?