Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na tym filmiku jest napisane jak się nazywa xD
0
Podłączam słuchawki i wszystko jest dobrze dopóki ich nie odłączę i nie spróbuje podłączyć drugi raz, wtedy nie ma dźwięku ani w słuchawkach ani w głośnikach. Muszę resetować laptopa i wtedy jest ok dopóki znowu ich nie wyjmę i nie podłączę. Po drugim podlączeniu komputer ich tak jakby nie widzi bo nie ma nic w menadżerze urządzeń.Sterowniki najnowsze,wszystko z realtekiem zainstalowne. Format to ostateczność może ktoś z was ma jakiś pomysł?
0
Wpisujesz ewa karasiewicz szkola tvn i pierwszy link to instagram. Ot cała magia
1
Do pobrania jest na zatoce, a napisy są tylko angielskie
0
Macie może jakieś fajny skrypty podręczniki ze wstępu do matematyki//teorii mnogości?
4
Tarantino to w Desperado mówił xD
0
Poleci ktoś z was jakiś skrypt czy ksiązkę ze wstępu do matematki/teorii mnogości? Dobrzy gdyby było przystępnie napisane xD
3
Ona jest kibicem Barcelony
0
Jest jakiś mistrz c++ co pomoże z tym?https://scr.hu/mqR0k2
0
Jest tu ktoś co koduje? Mam za zadanie napisać program który sprawdzi monotoniczność ciągu nie mniejszego niż 3 ale nie mogę użyć tablic, for, break, struct czy class
0
Mam kilka ulubionych filmów które cenię na równi. Dawno temu w Ameryce, Nocny kowboj i Taksówkarz, Mullholland Drive.
Serial Twin Peaks.
Aktor De Niro
Aktorka Audrey Hepburn (może wybitną aktorka nie była ale miała to coś)
1
Kto powiedział dla najlepszego piłkarza na świecie?
0
Kto z PL na śpo? Delle Alli da radę?
0
Czy ktoś może wie jak wygląda rekrutacja na Cambridge. Czytałem coś w internecie ale dużo przykładów jest jak osoby składały wnioski w liceum i czy można je składać w późniejszym wieku. Np skończę studia w Polsce i i wieku 22lat będę się ubiegał o Cambridge
0
Z zatoki może pobieraj w 1080p
0
Jakby Liverpool strzelił karnego to by kupon wszedł, a tak zabrakło jednej bramki.
0
Jak tak pisałem to mnie tu zjechali
0
Kryszcziano siiiiiiiiiiiii
0
Benzema może nie strzela ale dryblingiem bije Suareza
0
No jak nie xD
1
Ronaldo cofa się i pomaga rozgrywać
5
Zamiast lutnac z całej epy to się w podcinki bawią
0
Ten sędzia to jakiś Marciniak na fejku.
0
Ronaldo już zaczął taniec z piłką
0
Risen 2 pewnie też grałeś?
0
Miałem Lacazette i mi się nim słabo grało. IMO Jesus jest od niego lepszy pod każdym względem
0
Tak jak gramy aktualnie to właśnie potrzeba kogoś w stylu Griezzmanna. Lukaku czy Lewandowski też mieliby trudność grając przy lewej stronie
0
I jak tam? Dalej bronicie gry Barcelony bo nie przegrywamy?
0
Atletico nawet do LE nie wejdzie
1
Jprdl Luisito