- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1452 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Eklerek
4
Vinicius powinien być na czele z Messim, okradli przyjemnego Brazolahttps://x.com/i/status/20699369... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1452 Culés
0
Witam,
Zgłaszam się do Was o pomoc w wyborze laptopa w przedziale od 2 do 3 tysięcy złotych. Generalnie laptop ma służyc do pracy (frontend. Raczej rzadko będę go przenosił na tą chwilę więc bateria, gabaryty nie ma dla mnie dużego znaczenia. Jak znajdę więcej czasu planuję uczyć się Photoshopa i troszkę grafiki.
Odnośnie grafiki - Jaką kartę wybrać czy szukać z zintegrowaną grafiką czy może lepiej dedykowaną?
Odnośnie matrycy jeśli laptop ma stać na biurku to lepiej kupić z matrycą bez FHD i dokupić dobry monitor zewnętrzny czy takie w laptopie FHD matryce dają radę?
Wpadły mi w oko te modele:
http://allegro.pl/lenovo-v310-i5-7200u-8gb-ssd-1tb-fhd-win10-zestaw-i6897532630.html
http://allegro.pl/laptop-lenovo-gamer-i5-8gb-1tb-gt920mx-win10-bonus-i6776394293.html
https://www.x-kom.pl/p/337462-notebook-laptop-156-acer-f5-573g-i5-7200u-8gb-1000-win10-gf940mx-fhd.html?partnerid=100448925&sm12=Nw%3D%3D&ts=1505739412&token=2a42280508ec24ec0024d28ad4e73b1f
https://www.x-kom.pl/p/370921-notebook-laptop-156-lenovo-ideapad-700-15-i5-6300hq-8gb-1000-gtx950m.html?partnerid=100448925&sm12=Nw%3D%3D&ts=1505739412&token=2a42280508ec24ec0024d28ad4e73b1f
2
@mihozord Nic z Allegro najlepiej kupić coś z morele.net
0
@Vhaeraun dlaczego? x-kom i inne elektromarkety wystawiajątez sprzęt na allegro
0
@Vhaeraun X kom ma lepsze ceny niż morele
1
@Cvzx Polecicie coś bo mam metlik w glowie :)?
0
@Cvzx Co z tego że ma lepsze ceny jak robią na ilość.
Kupiłem i doradziłem już w sprawie laptopów/komputerów ok 10 razy i każdy jest zadowolony.