0

Dzięki wszystkim

0

Czemu Suarez nie gra?

0

Argentyna serio wychodzi 4 2 3 1?

0

Ok dzięki xD

0

A z tym Psg to o co chodzi? xD wgl ich nie ogarniam

0

O co chodzi z tym karnym

0

Ale brama Podolaka

3

Czemu Gomes tego nie strzelał

0

my to jescze przegramy

2

Jak sobie wyobrażam jak taki Bale idzie z kontra

0

jak ten Montoya go czyści xD

1

czemu on podawał

0

Wiem że wykładnicza ma rozwiązania dodatnie to czemu nagle przyjmuje że jedno jest ujemne.

0

Tam powinien grać Vidal

0

Dlaczego jak jest równanie wykładnicze z parametrem które ma dwa rozwiązania to zakładamy że są to rozwiązania dodatnie, a jak ma jedno rozwiazanie to zakładamy że jedno dodatnie a drugie ujemne?

2

ale trzeba przyznać że Munir ładnie wychodzi na pozycję

1

niech obejrzą sobie jakiś mecz Juventusu i zobaczą jak się gra w obronie

0

co oni zrobili

2

no i wyleciał Mangala xD

2

Ogarnijcie tą reklamę bo komentować nie można z telefonu

1

Jeszce ten Mirosławski zasra****

0

Granice akurat są łatwiejsze od zadań z ciagami

2

Zastanawia mnie czemu nie spróbują z Alba na LP.

0

Czemu Zieliński znowu na ławce?

0

Sony Vegas pro

0

Wtedy w grupie też mieliśmy mistrzów a w tym sezonie nie

0

Na pewno w Turynie nie możemy przegrać 4 0 bp tego już nie odrobimy xD

15

Fajne te pary w sumie

5

Real Bayern XDDDDDD

0

Czyli my Bayern Real albo Juve xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?