Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzięki wszystkim
0
Czemu Suarez nie gra?
0
Argentyna serio wychodzi 4 2 3 1?
0
Ok dzięki xD
0
A z tym Psg to o co chodzi? xD wgl ich nie ogarniam
0
O co chodzi z tym karnym
0
Ale brama Podolaka
3
Czemu Gomes tego nie strzelał
0
my to jescze przegramy
2
Jak sobie wyobrażam jak taki Bale idzie z kontra
0
jak ten Montoya go czyści xD
1
czemu on podawał
0
Wiem że wykładnicza ma rozwiązania dodatnie to czemu nagle przyjmuje że jedno jest ujemne.
0
Tam powinien grać Vidal
0
Dlaczego jak jest równanie wykładnicze z parametrem które ma dwa rozwiązania to zakładamy że są to rozwiązania dodatnie, a jak ma jedno rozwiazanie to zakładamy że jedno dodatnie a drugie ujemne?
2
ale trzeba przyznać że Munir ładnie wychodzi na pozycję
1
niech obejrzą sobie jakiś mecz Juventusu i zobaczą jak się gra w obronie
0
co oni zrobili
2
no i wyleciał Mangala xD
2
Ogarnijcie tą reklamę bo komentować nie można z telefonu
1
Jeszce ten Mirosławski zasra****
0
Granice akurat są łatwiejsze od zadań z ciagami
2
Zastanawia mnie czemu nie spróbują z Alba na LP.
0
Czemu Zieliński znowu na ławce?
0
Sony Vegas pro
0
Wtedy w grupie też mieliśmy mistrzów a w tym sezonie nie
0
Na pewno w Turynie nie możemy przegrać 4 0 bp tego już nie odrobimy xD
15
Fajne te pary w sumie
5
Real Bayern XDDDDDD
0
Czyli my Bayern Real albo Juve xD