0

Pique się podpalił za bardzo

1

Szkoda ze taki Basi nie lutnie sprzed 16

0

Jesteśmy w stanie 3 strzelic

0

No trzeba przyznać że to Pique nam zepsuł. Nie potrzebnie szedł z piłką

0

Niech wejdzie Alba za Rafa i wtedy Rakieta na prawe a Alba lewe

0

Ale mu siadlo no

0

Psg się już bardziej otworzyło

0

Dzizas krajst co się stało

0

Wciąż mamy szansę strzelić 3 bramki co by dało nam awans nawet w przypadku straty jednej

0

Jest świetnie jest dobrze

0

Jest jednak, kurde ja już sram jak Silva

0

Jak nie ma karnego

2

Sra w gacie jak ma grać z przeciwnikiem z topu

0

Czemu ja to tak przeżywam. Już nie wytrzymuje

0

Przy 3 0 do przerwy by na pewno była zmiana.Teraz to może gacie zmienił i wejdzie

1

Z Celta też było 2 0 do przerwy

5

Pamiętajcie że do 77 minuty z Bayernem było 0 0

13

Dobra wiadomość że więcej strzelamy w drugiej połowie

0

To podanie Neymara to Iniesty to czysta poezja

2

Minimum planu zostało wykonane. Silva już ma kilo w gaciach

0

Jest dobrze dobrze

0

Szkoda ze się tak Suaraz wyrzucil

0

Na czym ogladacie bo mi wszystko scielo

0

Niech Dortmund strzeli to i my zaraz po nich

0

Jakby się udało jeszcze jedna przed przerwa strzelić

14

Strzelcie 3 do przerwy to się Silva obsra

0

Jeeest kto strzelił?

0

Jest piekło?

1

Ostatnio tak się stresowalem jak oglądałem mecze w podstawówce

2

Ja mam przeczucie że Real jako pierwszy obroni LM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?