Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pique się podpalił za bardzo
1
Szkoda ze taki Basi nie lutnie sprzed 16
0
Jesteśmy w stanie 3 strzelic
0
No trzeba przyznać że to Pique nam zepsuł. Nie potrzebnie szedł z piłką
0
Niech wejdzie Alba za Rafa i wtedy Rakieta na prawe a Alba lewe
0
Ale mu siadlo no
0
Psg się już bardziej otworzyło
0
Dzizas krajst co się stało
0
Wciąż mamy szansę strzelić 3 bramki co by dało nam awans nawet w przypadku straty jednej
0
Jest świetnie jest dobrze
0
Jest jednak, kurde ja już sram jak Silva
0
Jak nie ma karnego
2
Sra w gacie jak ma grać z przeciwnikiem z topu
0
Czemu ja to tak przeżywam. Już nie wytrzymuje
0
Przy 3 0 do przerwy by na pewno była zmiana.Teraz to może gacie zmienił i wejdzie
1
Z Celta też było 2 0 do przerwy
5
Pamiętajcie że do 77 minuty z Bayernem było 0 0
13
Dobra wiadomość że więcej strzelamy w drugiej połowie
0
To podanie Neymara to Iniesty to czysta poezja
2
Minimum planu zostało wykonane. Silva już ma kilo w gaciach
0
Jest dobrze dobrze
0
Szkoda ze się tak Suaraz wyrzucil
0
Na czym ogladacie bo mi wszystko scielo
0
Niech Dortmund strzeli to i my zaraz po nich
0
Jakby się udało jeszcze jedna przed przerwa strzelić
14
Strzelcie 3 do przerwy to się Silva obsra
0
Jeeest kto strzelił?
0
Jest piekło?
1
Ostatnio tak się stresowalem jak oglądałem mecze w podstawówce
2
Ja mam przeczucie że Real jako pierwszy obroni LM.